تریلر فصل سوم سریال Truth Be Told با بازی اکتاویا اسپنسر

تریلر فصل سوم سریال Truth Be Told

تریلر فصل سوم سریال Truth Be Told منتشر شد. Truth Be Told یک سریال تلویزیونی درام آمریکایی است که بر اساس رمان کاتلین باربر و برای Apple TV+ تولید شده است. این سریال توسط Nichelle Tramble Spellman ساخته شده است که همچنین قرار است تهیه کننده اجرایی و نویسندگی برای این سریال باشد. این سریال در 6 دسامبر 2019 برای اولین بار پخش شد.

در دسامبر 2021، این سریال برای فصل سوم تمدید شد که برای 20 ژانویه 2023 برنامه ریزی شده است.

موسیقی متن، ساخته شده توسط John Paesano، توسط Lakeshore Records در همان روز منتشر شد. مرکز پیلی نیویورک نیز قسمت هایی از این نمایش را پخش کرد.

 

داستان سریال

بازیگر برنده جایزه اسکار یعنی «اکتاویا اسپنسر» در این فصل به نقش «پاپی اسکویل» بازگشته است. در فصل اول پاپی پارنل روزنامه‌نگار سانفرانسیسکو پادکست جنایی واقعی را راه‌اندازی می‌کند که پرونده قتل چاک بورمن استاد دانشگاه استنفورد در سال 1999 را بازگشایی می‌کند. پس از آن که شواهد جدید نشان می‌دهد وارن کیو مردی پشت میله‌های زندان است به اشتباه محکوم شده داستان زوایای جدیدی پیدا می کند.

در فصل دوم پاپی به درخواست همسرش میکا قتل یک عکاس-فیلمساز را بررسی می کند.

اما در فصل سوم تمرکز این فصل بر روی جستجو برای پیدا کردن زنان سیاه پوست جوان گم شده است. همچنین موضوع کم توجهی رسانه ها به این اتفاقات را نشان می دهد.

فصل سوم این سریال در تاریخ ۲۰ ژانویه سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد.

تریلر فصل سوم سریال Truth Be Told:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =