کاور فیلم جان ویک 4؛ نسخه ویژه مجله توتال فیلم

کاور فیلم جان ویک 4

چهارمین قسمت از فرنچایز کیانو ریوز در 24 مارس عرضه می شود.

John Wick: Chapter 4 در ماه مارس وارد سینماها می شود و به مناسبت ورود فیلم، ریوز و بقیه بازیگران ستاره با هم در کاور فیلم جان ویک 4 در یک نسخه ویژه مجله توتال فیلم به اشتراک گذاشته شده اند.

بابا یاگا برای چهارمین بار برای مجموعه‌های اکشن جذاب‌تر بازمی‌گردد. زیرا ریوز با حضور شخصیت‌هایی مانند Bowery King لارنس فیشبرن و وینستون (ایان مک‌شین) به آن ملحق می‌شود. آنها به همراه دونی ین، بیل اسکارسگارد و رینا ساوایاما تازه وارد در مقابل برج نمادین ایفل ایستاده اند. ریوز در دومین کاور فیلم جان ویک 4 در مرکز صحنه قرار دارد. چهره‌های آنتاگونیست‌های جدید اسکارسگارد و ین در پایین تصویر او ایستاده اند. با توجه به اینکه خشونت به یکی از جنبه‌های کلیدی این فرانچایز تبدیل شده است. تصویر در رنگ قرمز خونی، خبر از ماهیت خشونت‌آمیز فیلم آینده دارد.

کاور فیلم جان ویک 4

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 جان ویک در فصل 4 قهرمان اصلی ریوز در تلاش است که به سلطنت یک جامعه مخفی که دنیای جنایتکاران بین المللی را اداره می کند پایان دهد. ویک در آخرین تلاش خود برای به دست آوردن آزادی، باید با دشمنان جدیدی مانند شخصیت ین، کین و مارکی اسکارسگارد روبرو شود. از زندگی خشونت آمیز خود کناره گیری کند و در نهایت برای از دست دادن همسر مرحومش سوگواری کند. تصویر بازیگران John Wick: Chapter 4 با جملاتی از ریوز همراه است، که می گوید: «این مرحله بعدی است.» با توجه به اینکه قسمت های قبلی جذاب بوده است. جان ویک. : فصل 4 فقط می تواند مخاطبان را غافلگیر کند.

حال باید دید که آیا John Wick: Chapter 4 می تواند این فرنچایز را در 24 مارس 2023 در سینماها به اکران برساند یا خیر.

کاور فیلم جان ویک 4

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =