تشابه چهره مارگو رابی و اما مکی مردم را به اشتباه می اندازد

تشابه چهره مارگو رابی و اما مکی

مارگو رابی در طول زندگی حرفه ای خود در هالیوود به خاطر چندین نقش نمادین شناخته شده است. اما این بازیگر با یک ستاره دیگر اشتباه گرفته می شود. تشابه چهره مارگو رابی و اما مکی باعث شده که بسیاری از مردم در نگاه اول این دو بازیگر را اشتباه بگیرند.

وقتی مردم به اشتباه مارگو رابی را بازیگر سریال محبوب نوجوانان نتفلیکس خطاب می کنند او حتی آن را اصلاح نمی کند. و سعی نمی کند که خودش را معرفی کند، بلکه فقط می گوید متشکرم و به صحبت های خود ادامه می دهد. مکی پیش از این در فیلم Death on the Nile با گل گدوت همبازی بود . در آن زمان نیز بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کردند این مارگو رابی است که در این فیلم بازی کرده است. شباهت چهره این دو ستاره باعث شده که هر دو آنها در فیلم باربی که در چند هفته آینده اکران می شود، همبازی شوند. تا یک موقعیت طنز جالب ایجاد شود. همچنین در این صورت ممکن است دیگر مردم متوجه این شباهت شوند و آنها را با یکدیگر اشتباه نگیرند.

تشابه چهره مارگو رابی و اما مکی

مارگو رابی اغلب با اما مکی اشتباه گرفته می شود

اما مکی با بازی در سریال نمادین نتفلیکس به خاطر بازی نمادینش در نقش Maeve Wiley شهرت بسیاری پیدا کرد. با توجه به اینکه طرفداران اما مکی را به عنوان یکی از بهترین بازیگران زن تا کنون معرفی کرده اند. او به تازگی رابطه ای جالب با ستاره DCU  یعنی مارگو رابی پیدا کرده است.

مردم مدت زیادی است که تشابه چهره مارگو رابی و اما مک کی را با هم مقایسه می کنند. زیرا هر دو بازیگر زن شبیه هم هستند! بازیگر فیلم Suicide Squad با یادآوری لحظاتی که طرفداران رابی را با اما مکی اشتباه گرفته بودند. اظهار داشت که اشتباه این افراد را اصلاح نمی کند. بلکه فقط تعریف و تمجید آنها را می پذیرد، تشکر می کند و به راه خود ادامه می دهد.

مارگو می گیود وقتی مردم می آیند و می گویند: “من تو را در سریال آموزش ج**ی دوست داشتم!” من فقط می گویم “خیلی از شما متشکرم.”

با اشاره به اما مکی، این بازیگر فاش کرد که او واقعاً فرصتی برای همکاری با مکی دارد. آن دو روی صحنه‌های فیلم جدید باربی گرتا گرویگ کار کردند و اوقات خوشی را سپری کردند.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Barbie

تشابه چهره مارگو رابی و اما مکی

همکاری مارگو رابی با اما مکی

در مصاحبه ای مارگو رابی و رایان گاسلینگ با توله سگ های کوچک و بامزه نشستند تا در مورد فیلم آینده خود باربی صحبت کنند. این بازیگر با صحبت در مورد تجربه کاری خود با اما مکی، فاش کرد که در صحنه فیلمبرداری با اما مکی خوش گذرانده است و آنها برای مدت طولانی برنامه ریزی کرده اند که در کارهای بیشتری یا یکدیگر همکاری داشته باشند.

رابی می گوید: «سال‌هاست به من می‌گویند که شبیه اما مکی است. در حال حاضر او نقش یکی از باربی‌ها را در فیلم بازی کرده است. زیرا من و گرتا فکر می‌کردیم این کار بسیار خنده‌دار خواهد بود.»

ما قرار بود این شوخی را در مورد شباهت ظاهری خودمان انجام دهیم. آیا این را می دانستید؟ وقتی همه ما لباس های باربی خود را پوشیدیم، به نوعی شبیه به نظر نمی رسیدیم. وقتی او موهایش قهوه ای رنگ است و موهای من رنگ بلوند دارد.»

بدون شک تشابه چهره مارگو رابی و اما مک کی می تواند یک موقعیت جالب در فیلبم باربی باشد. مارگوت رابی و اما مکی با چهره‌های مشابه و لباس‌های صورتی، قرار است در فیلم باربی گرتا گرویگ بازی کنند. که قرار است در ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۳ در سینماهای سراسر جهان اکران شود. سریال اما مکی نیز برای پخش در نتفلیکس در دسترس است.

منبع Fandomwire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =