استیون کلبر؛ کانیه وست را از حضور در The Late Show محروم کرد

استیون کلبر

کلبر گفت که حوزه قضایی او تا نیمه شمالی میدان تایمز گسترش یافته است و او “کانیه را از آمدن به قسمت شمالی میدان منع می کند.” استیون کلبر پنجشنبه شب اعلامیه بزرگی داد.

کلبر گفت: «پس از فکر کردن و برای رعایت عدالت، من، استیون کلبر ، کانیه وست را از حضور در برنامه منع می کنم. در واقع، به‌عنوان مجری « The Late Show» حوزه قضایی من به نیمه شمالی میدان تایمز می‌رسد و من کانیه را از آمدن کانیه به برنامه منع می‌کنم.»

استیون کلبر

” من هیچ بهانه ای برای اینکه چرا قبلاً این کار را انجام ندادم، ندارم. به جز اینکه Ye هرگز در برنامه حضور نداشته است. ما هرگز از او درخواست نکرده ایم که در برنامه باشد.»

اما من مجبور بودم منع حضور کانیه را اعلام کنم. زیرا می ترسیدم هر لحظه در استودیو برنامه ظاهر شود. زیرا دیروز این کار را انجام داد. مانند حضور کانیه در شرکت کفش Skechers . این شرکت می گوید که مجبور شده وست را به خارج از شرکت اسکورت کند. پیش از این نیز شرکت آدیداس تمام قراردهای کاری خود را با کانیه لغو کرده بود.

برخلاف آدیداس، کانیه هرگز با اسکچرز معامله نکرد. ظاهراً، کانیه بسیار ناامید است. وست به دلیل اظهار نظرهای نژاد پرستانه علیه یهودیان و سیاه پوستان تحت فشار قرار گرفت و طرد شد.شرکت های بسیاری قرار دادهای کاری خود را با کانیه لغو کردند.

منبع Nytimes

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =