مدیران Skechers کانیه وست را به بیرون از ساختمان اسکورت کردند

Skechers

شرکت کفش ورزشی Skechers روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که دو تن از مدیران آن، کانیه وست رپر و خواننده را از یکی از ساختمان‌هایش در لس‌آنجلس اسکورت کردند. پیش از این نیز شاهد لغو قراردادهای کاری با کانیه بودیم.

این شرکت گفت وست که نام خود را به طور قانونی به Ye تغییر داده است “بدون اعلام قبلی و بدون دعوتنامه وارد شرکت شده است.” گفته می‌شود که او درگیر «فیلمبرداری غیرمجاز» بوده و «پس از یک مکالمه کوتاه» به بیرون اسکورت شد.

این شرکت در بیانیه روز چهارشنبه خود گفت: «اسکچرز قصد همکاری با وست را ندارد. ما اظهارات تفرقه‌انگیز اخیر او را محکوم می‌کنیم و یهودستیزی یا هر شکل دیگری از سخنان نفرت‌انگیز را تحمل نمی‌کنیم.»

Skechers

بازدید وست از Skechers (SKX) یک روز پس از پایان همکاری آدیداس با این خواننده انجام می شود. آدیداس در اوایل اکتبر پس از پوشیدن تی شرت “زندگی سفیدها مهم است” در انظار عمومی این “مشارکت” را مورد بررسی قرار داد. اتحادیه ضد افترا این عبارت را به عنوان “شعار نفرت” که توسط گروه های برتری طلب سفیدپوست از جمله کو کلوکس کلان استفاده می شود طبقه بندی می کند.

اخیراً وست علیه یهودیان در پادکست Drink Champs گفت: «می‌توانم بگویم یهودستیزانه هستم و آدیداس نمی‌تواند مرا رها کند». او همچنین در توییتر تهدید کرد که “برو یهودیان را به قتل برسان.”

شرکت های دیگری که در روزهای اخیر از غرب عقب نشینی کرده اند عبارتند از Gap، Foot Locker و TJ Maxx.

منبع CNN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =