آشر انجل در حال مذاکره برای پیوستن به لایو اکشن How to Train Your Dragon!

رسما اعلام شد،لایو اکشن How to Train Your Dragon ساخته میشود!

استودیو دریم ورکس در حال مذاکره با آشر انجل 20 ساله برای بازی در لایو اکشن How to Train Your Dragon است. این بازیگر که. فیلم شکست خورده ی شزم خشم خدایان. را بازی کرده. در حال گفتگو با استودیو دریم ورکس است. تا نقش هیکاپ شخصیت اصلی را بازی کند.

چهار سال از آخرین انیمیشن How to Train Your Dragon میگذرد و همین چند ماه پیش استودیو یونیورسال و دریم ورکس اعلام کردند؛ لایو اکشن How to Train Your Dragon را میسازد.

لایو اکشن How to Train Your Dragon

این لایواکشن سینمایی توسط دین دبل نویسندگی وکارگردانی میشود، او کارگردان این سه گانه انیمیشن محبوب است. همچنین اعلام شد در فیلم از بازیگر های رنگین پوست نیز استفاده میشود. بازیگران و عوامل این فیلم زودی اعلام خواهد شد که ممکن است طرفداران را کمی شوکه کند.

اکران فیلم برای March 14, 2025 برابر با 24 اسفند 1403 برنامه ریزی شد است. و تابستان فیلمبرداری آن آغاز میشود. سه گانه انیمیشن محبوب “چگونه اژدهای خود را آموزش دهید ” بیش از 1.5 میلیارد دلار فروش در گیشه ی جهانی داشته است.

ساخت لایو اکشن از روی انیمیشن ها توسط دریم ورکس کار غیر منطقی نیست. با توجه به اینکه دیزنی در حال ساخت چندین لایو اکشن است ودر حال گسترش کاپیتالیسم خود است. کاری که نه تنها این غول صنعت فیلم سازی بلکه های شرکت های آمریکایی انجام میدهند.

تغییرات استودیو دریم ورکس

لایو اکشن How to Train Your Dragon

یونیورسال سال 2016 استودیو انیمیشن سازی DreamWorks را با مبلغ 3.8 میلیارد دلار خریداری کرد. این استودیو در حال حاضر در حال ساخت شرک 5 و پاندای کونگ فو کار 4 است.

دریم ورکس همچنین برای جلوگیری از تبعیض اخیر از لوگوی جدید خودرونمایی کرد . لوگوی اولیه که مدت‌ها با نام «پسر ماه» شناخته می‌شد، به «کودک ماه» تغییر نام داد. کمپانی به هالیوود ریپورتر گفت که جنسیت را از لوگو حذف کرده تا در واقع مربوط به تمام کودکان و نوجوانان باشد نه فقط یک جنسیت خاص.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =