18 توییتی که ثابت میکند Wednesday ارزش تماشا کردن دارد!

آخرین ساخته ی تیم برتون، کارگردان فیلم های ترسناک و عجیب و غریب به اسم Wednesday در حال رکورد شکنی در نتفلیکس است. 18 تا از بهترین ریکشن های طرفداران سریال را با هم بخوانیم...


اگر از بچگی عاشق “The Addams Family” هستید، Wednesday، جدید ترین سریال نتفلیکس دقیقا چیزیست که به دنبال آن میگردید. مووی 21 مرجع جدید ترین اخبار تلویزیون هالیوود 18 تا از بهترین ریکشن ها به سریال Wednesday در توییتر را در اینجا جمع آوری کرده است:


Wednesday هفته ی پیش دبیو کرد و مخاطبین به قدری شیفته ی بازی Jenna Ortega در سریال به عنوان یک کاراکتر خشک و ترسناک شدند که سریال با 341 میلیون ساعت بازدید در نتفلیکس رکورد زد! هوادارن سریال در توییتر برای شخصیت Wednesday سر و دست میشکنند.

کست فصل اول سریال چه کسانی هستند؟


Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmàn و Emma Myers تنها چند تن از بازیگران این فصل از سریال هستند که ما را به دنیای آکادمی Nevermore میبرند.


نیاز به اشاره کردن نیست که Christina Ricci (بله، درست فهمیدید) در یک قالب یک کاراکتر کاملا جدید به اسم مرلین ثورن هیل در سریال حضور داره. چند عدد از توییت های طرفداران سریال را که از ابتدای پخش در مورد آن صحبت کرده بودند در این جا جمع آوری کردیم که در ادامه میخوانیم…

مقالات مرتبط: 10 سوال اصلی درباره ی فصل دوم سریال Wednesday


نگاهی به بهترین توییت های تماشاگران Wednesday در توییتر:

منبع: Buzzfeed

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 10 =