فیلم The Flash زودتر از حد انتظار اکران می شود

The Flash

کمپانی برادران وارنر دیسکاوری تاریخ انتشار The Flash را تغییر داد.

این استودیو اعلام کرد که فلش اکنون در تاریخ 16 ژوئن 2023 در سینماها نمایش داده می شود. یک هفته زودتر از تاریخی که قبلا اعلام شده بود. پیش از این گزارش شده بود که فلش در 23 ژوئن 2023 اکران می شود.

مشکلات زیادی در ساخت فلش و اکران آن به وجود آمد. از جمله جستجو برای یافتن کارگردان تا جنجال های حقوقی ستاره فلش یعنی ازرا میلر. ازرا در این مدت دچار مشکلات روانی شد و به واسطه آن مشکلات حقوقی در سر راه او قرار گرفت تا جایی که حکم زندان نیز برای او صادر شد. در نهایت ازرا بیانیه عذرخواهی از طرفداران را منتشر کرد تا بتواند به این نقش بازگردد. می توان گفت فیلم فلش زمان زیادی را پشت سر گذاشت تا به اکران در سینماها برسد.

The Flash

بازسازی دنیای DC

میلر در فیلم Batman v. Superman: Dawn of Justice و سپس Justice League در نقش فلش بازی کرد. مدت‌ها پیش انتظار می‌رفت که فیلم انفرادی فلش بتواند خط داستانی The Flashpoint را اقتباس کند.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 احتمالا خط زمانی موجود در این فیلم توضیح می‌دهد که چگونه بن افلک و مایکل کیتون می‌توانند در فلش حضور داشته باشند. در این فیلم ساشا کال در نقش سوپرگرل نیز حضور دارد.

هنوز مشخص نیست که پس از اولین نمایش The Flash و بازنویسی دنیای DC، این دنیا و داستان های آن به چه سمت و سویی خواهند رفت. این فیلم به جیمز گان و پیتر سفرن اجازه می‌دهد تا طرح‌های خود را در دنیای دی‌سی اجرا کنند. طبق گزارش‌ها این دو در حال نهایی کردن طرح اصلی خود هستند که فیلم‌های DC، تلویزیون و انیمیشن را به هم متصل می‌کند.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =