بیانیه ازرا میلر برای عذرخواهی از طرفداران

ازرا میلر

یک ماه پس از اینکه ازرا میلر گفت که برای مقابله با “مسائل پیچیده سلامت روان” در مرحله درمان درمان قرار دارد. گزارش جدیدی به وضعیت نگران کننده این بازیگر در دو سال گذشته می پردازد و میلر معتقد است که “مسیح” است.

شروع مشکلات ازرا میلر

به گفته Vanity Fair مشکلات سلامت روان میلر در مارس 2020 با شروع Covid-19 بدتر شد. زمانی که کار بر روی پروژه های سینمایی از جمله دنباله Fantastic Beasts به طور ناگهانی متوقف شد. میلر بدون برنامه به ایسلند سفر کرد. جایی که مشکلات این بازیگر برای اولین بار شروع شد . میلر پس از فیلمبرداری در حال خفه کردن یک زن بود که این کار به تیتر اول خبرها تبدیل شد.

در ایسلند میلر  که گفته می شود با عواقب طلاق والدین خود دست و پنجه نرم می کرد. او با یک مشاور روحانی ۵۵ ساله به نام «جسپر یانگ بر» (Jasper Young Bear) ملاقات می‌کند که به میلر می‌گوید او «مسیح بعدی است و فراماسون‌ها برای کشتن او شیاطینی فرستاده‌اند.»

مسائل میلر پس از بازگشت به ایالات متحده در ورمونت در یک مزرعه مستقرشده و در آنجا کودکان را به سمت خود جلب کرده و در مزرعه نگهداری می کند.به  صورت مداوم در این مزرعه مهمانی های مختلف برگزار می شد. در تمام مهمانی ها از مواد مخدر استفاده میشد که برای سلامت کودکان به هیچ وجه مناسب نبود. همچنین استفاده از سلاح در حالت مستی از کارهای دیگری بود که در مهمانی های انجام میشد که بدون شک برای امنیت کودکان بسیار خطرناک بوده است. در هاوایی نیز میلر به اتهام بی نظمی تا حمله درجه دوم دستگیر شد.

ازرا میلر

اتفاقات ورمونت

در مزرعه میلر در ورمونت که “کوهستان” نامیده می‌شود . این بازیگر برای خود محرابی متشکل از ماری‌جوانا، مریم گلی، گلوله‌ها و مجسمه‌های فلش، ابرقهرمان دی‌سی درست کرده است. به گفته یک منبع میلر «ادعا می‌کند که فلش همان کسی است که جهان‌های چندگانه را درست مانند عیسی مسیح گرد هم می‌آورد».

دو منبع قبلاً به رولینگ استون گفته‌اند که استفاده مکرر و شدید ماری‌جوانا در مزرعه در مقابل دیدگان کودکان انجام شده است. رولینگ استون همچنین دریافته است که یک مزرعه حشیش بزرگ در ملک میلر وجود دارد که دوست نزدیک میلر و ویتنی ساترز در رسانه‌های اجتماعی ادعا می‌کند که این دو یک شرکت حشیش به نام Rebel Alliance Cannabis را اداره می‌کنند.

همانطور که رولینگ استون قبلاً در ماه آوریل گزارش داده بود. دستگیری های متعدد میلر باعث شد تا یک جلسه اضطراری از مدیران برادران وارنر و غول کمیک یعنی دی سی برگزار شود تا در مورد آینده این بازیگر با استودیو گفتگو کنند.

بعد از اینکه آینده The Flash یا همان طور که میلر به این شخصیت اشاره کرد عیسی چندجهانی با اقدامات او (و همچنین لغو ناگهانی بازی Batgirl توسط استودیو) تهدید شد. میلر در نهایت شخصاً از مدیران WB عذرخواهی کرد و قول داد که روند درمان را آغاز نماید و به یک مرکز درمانی و بازپروری برود.

ازرا میلر

بیانیه ازرا میلر

به گزارش مووی 21 اخبار مربوط به درمان میلر تنها چند روز پس از آن منتشر شد که رولینگ استون گزارش داد که پلیس از مزرعه این بازیگر 29 ساله در ورمونت بازدید کرده است. در این مزرعه یک مادر جوان و سه فرزندش نگهداری می شدند. در ادامه میلر پس از شروع درمان بیانیه ای را منتشر کرد.

متن بیانیه: «اخیراً با گذراندن دوره‌ای از بحران شدید می‌دانم که از مشکلات پیچیده سلامت روان رنج می‌برم و درمان مداوم را آغاز کرده‌ام. من می خواهم از همه عذرخواهی کنم. در حال حاضر من از رفتار گذشته خود ناراحت هستم. من تمام سعی خود را می کنم تا کارهای درمان لازم را انجام دهم. تا به سلامت کامل برسم و زندگی خود را دوباره از نو بسازم.»

منبع Rollingstone

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پانزده =