دومین تریلر Shazam Fury of the Gods

دومین تریلر Shazam! Fury of the Gods

دومین تریلر Shazam Fury of the Gods منتشر شد. Shazam 2 سرانجام در 17 مارس منتشر خواهد شد. این اولین فیلمی است که تحت هدایت رهبران جدید دی سی اکران می شود. بنابراین طرفداران به دنبال سرنخ هایی در مورد آنچه در آینده DC می تواند باشد، خواهند بود.

در این قسمت از فیلم شرم و دوستانش با دختران اطلس درگیر خواهند شد. هلن میرن، لوسی لیو و ریچل زیگلر نقش دختران اطلس را بازی کرده اند. «لوسی لیو» در «خشم خدایان» نقش شخصیت شرور «کالیپسو» (Kalypso) و «هلن میرن» در نقش شخصیت شرور «هسپرا» (Hespera) بازی می‌کنند.

خبرهای مرتبط: اولین تریلر فیلم Shazam Fury of the Gods
 .

بازیگران فیلم

دیگر شخصیت‌های قسمت اول، «شزم» با بازی «زکری لی وای»، «بیلی بتسن» با بازی «آشر انجل»، فردی با بازی «جک دیلن گریزر»، یوجین با بازی «ایان چن»، پدرو با بازی «جووان آرماند»، دارلا با بازی «فیث هرمان» و ماری با بازی «گریس فولتن» بودند. «آدام برودی»، «راس باتلر»، «دی.جی. کوترونا»، «مگان گود» و «میشل بورث» نیز در آن فیلم نقش‌آفرینی کردند. پیش‌تر «ریچل زگلر» ستاره بازسازی «داستان وست ساید» (West Side Story) و بازسازی لایو-اکشن «سفید‌برفی» هم در نقشی کلیدی به فیلم پیوسته بود که در میان دختران اطلس حضور دارد و نقش شرور را ایفا می کند.

شزم! خشم خدایان برای اکران در ۱۷ مارس ۲۰۲۳ در ایالات متحده برنامه‌ریزی شده‌است.

دومین تریلر Shazam Fury of the Gods

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفده =