اولین تریلر فیلم Shazam Fury of the Gods

تریلر فیلم Shazam Fury of the Gods

اولین تریلر فیلم Shazam Fury of the Gods منتشر شد. شزم! خشم خدایان (Shazam! Fury of the Gods) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت دی‌سی کامیکس، شزم ساخته شده‌است. تولید این فیلم بر عهدهٔ نیو لاین سینما، دی‌سی فیلمز و سفرن کمپانی است. و از طریق برادران وارنر پیکچرز توزیع خواهد شد. این فیلم دنبالهٔ شزم! (۲۰۱۹) و دوازدهمین فیلم در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی است. کارگردانی این فیلم را دیوید اف. سندبرگ بر اساس فیلم‌نامه‌ای به نویسندگی هنری گیدن و کریس مورگان بر عهده داشته‌است و زکری لی‌وای، اشر آنجل، جک دیلن گریزر، ریچل زگلر، آدام برودی، راس باتلر، مگان گود، لوسی لیو، جایمن هانسو و هلن میرن در آن ایفای نقش می‌کنند. در این فیلم خانواده ای از قهرمانان نوجوان به رهبری بیلی بتسون / شزم با دختران اطلس مبارزه می‌کنند.

خبر ساخت دنباله‌ای برای شزم! اندکی پس از اکران آن در آوریل ۲۰۱۹ آغاز شد و گیدن به عنوان نویسنده بازگشت. سندبرگ و لی‌وای (شزم) نیز قرار بود تا دسامبر آن سال بازگردند. عنوان فیلم و سایر بازیگران بازگشته در اوت ۲۰۲۰ اعلام شدند. زگلر، میرن و لیو در اوایل ۲۰۲۱ برای بازی در نقش دختران اطلس انتخاب شدند. فیلم‌برداری در مهٔ همان سال در آتلانتا، جورجیا آغاز شد و در اوت به پایان رسید.

 

داستان فیلم

بیلی باتسون و خواهر و برادرهای خوانده‌اش که با گفتن «شزم!» به ابرقهرمان تبدیل می‌شوند. مجبورند دوباره وارد عمل شوند تا جلوی نابود شدن دنیا توسط «دختران اطلس» را بگیرند.

خشم خدایان برای اکران در ۱۷ مارس ۲۰۲۳ در ایالات متحده برنامه‌ریزی شده‌است.

اولین تریلر فیلم Shazam Fury of the Gods

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =