امبر هرد پس از شکست از جانی دپ به دنبال یک محاکمه جدید است

هرد

امبر هرد ماه‌ها پس از باخت از همسر سابقش جانی دپ در پرونده افترا به دادگاه رفت و درخواست تجدیدنظر جدید داد. ستاره آکوامن ادعا کرده است که دادگاه شش هفته ای در وضعیت اشتباه برگزار شده است.

در یک درخواست تجدیدنظر ۶۸ صفحه ای، وکلای هرد به تصمیم هیئت منصفه مبنی بر کنار گذاشتن برخی شواهد از جمله یادداشت های همزمان درمانگران که به گفته آنها ادعاهای سوء استفاده را مستند می کند، اعتراض کرده اند. همچنین ادعا شده که قاضی به یادداشت ها بی توجهی کرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 تیم حقوقی این بازیگر از دادگاه خواسته است که رأی هیئت منصفه را که عمدتاً از دپ حمایت کرده و 10 میلیون دلار غرامت به او داده بود، لغو کند. هرد خواستار محاکمه جدید یا رد ادعاهای مطرح شده توسط بازیگر دزدان دریایی کارائیب طبق اسناد قانونی شد.

هرد

هیئت منصفه همچنین به هرد 2 میلیون دلار (1.6 میلیون پوند) برای بخشی از ادعای متقابل داد.

وکلای دادگستری نوشتند: “دادگاه محاکمه به طور نامناسبی از رسیدگی هیئت منصفه به چندین مورد از مدارک ارائه شده جلوگیری کرد.”

پس از آن دپ به دادگاه شکایت کرد اما این شکایت به نفع امبر تمام شد و یک حکم ۲ میلیون دلاری به نفع هرد داده می شود. جانی دپ این بازیگر 59 ساله قضاوت هیئت منصفه را “اشتباه” خواند.

حال باید دید اختلافات و جلسات دادگاه برای این دو بازیگری به چه صورت پیش می رود. باز هم شاهد جلسات دادگاه جنجالی برای این زوج خواهیم بود یا خیر؟

منبع Thenews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =