حضور کیانو ریوز در فصل جدید راید با نورمن ریدس تایید شد

حضور کیانو ریوز در فصل جدید راید

موتورسیکلت سواری نورمن ریدس یک برنامه بسیار جالب است. اما وقتی کیانو ریوز در فصل جدید راید همراه با ریدس موتورسیکلت سواری می کنند بدون شک این برنامه فوق العاده خواهد شد. این یک برنامه کاملاً متفاوت است و در سال 2023 اتفاق می‌افتد. همچنین تایید شد که کیانو ریوز در فصل جدید راید حضور دارد. و در فصل آینده AMC’s Ride با نورمن ظاهر شود.

اولین تریلر برای فصل ششم Ride with Norman Reedus 36 ثانیه است. اما با ریوز و ریدس شروع می شود که در یک بزرگراه آسفالت شده در حال گشت و گذار هستند. ریوز کمی جلوتر از ریدس حرکت می کند. ستاره جان ویک با لبخندی بر صورت و فنجان قهوه در وسط بیابان استراحت می کند.

حضور کیانو ریوز در فصل جدید راید

همکاری کیانو ریوز و ریدس

Ride with Norman Reedus برای فصل ششم پاییز امسال بازمی‌گردد و کیانو ریوز نیز در کنار او حضور دراد. علاوه بر کیانو، افراد مشهور دیگری نیز قرار است با Reedus در AMC و AMC+ وقت بگذارند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 حضور ریوز در سریال قطعا باید بینندگان زیادی را سمت خود جذب می کند. هم ریوز و هم ریدس همچنان مشغول حرفه های پرمخاطب خود هستند. ریوز در حال حاضر بر روی تور جدید ایالات متحده و ژاپن با گروه خود Dogstar متمرکز شده است. این گروه موسیقی همچنین اولین آلبوم خود را پس از 20 سال منتشر خواهند کرد. در همین حال، Reedus در اسپین آف The Walking Dead: Daryl Dixon که در تاریخ 10 سپتامبر همراه با فصل جدید Ride with Norman Reedus نمایش داده می شود، بازی کرده است.

تریلر Ride with Norman Reedus

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهار =