پیراهن منچستر سیتی در دستان ال فانینگ

ال فانینگ

ستاره هالیوود ال فانینگ ثابت کرد که هوادار منچستر سیتی است. او در حالی که پیراهن این تیم را در دست گرفته بود در ورزشگاه اتحاد در حال تماشای بازی بود. ال فانینگ در روز یکشنبه ثابت کرد که هوادار باشگاه منچستر سیتی است. زیرا هنگام تماشای یک مسابقه در ورزشگاه اتحاد منچستر سیتی از این تیم حمایت کرد.

طبق گزارش اخبار سلبریتی مووی 21 این هنرپیشه 24 ساله هالیوودی که در میان جمعیت نشسته بود. مانند همیشه شیک به نظر می رسید. زیرا تیم او به لطف هت تریک های فیل فودن و ارلینگ هالند توانستند منچستریونایتد را 6-3 شکست دهند.

ال فانینگ

ال در حالی که به جمع هواداران فوتبال در شمال غرب شهر ملحق شد و عکسی اینستاگرامی از خود در حال تکان دادن پیراهن تیم من سیتی در هوا به اشتراک گذاشت بسیار خوشحال به نظر می رسید. ستاره Maleficent عینک آفتابی تیره Ray-Ban به چشم داشت.

او بیشتر سعی می کرد که جلب توجه نکند. گویا در این کار هم موفق بود. زیرا اطرافیانش با اینکه فقط چند اینچ با او فاصله داشتند اما چنان غرق بازی بودند که متوجه حضور او در ورزشگاه نشدند.

در حالی که ال تا به حال هرگز از فوتبالی بودن صحبت نکرده است. اما در یک خانواده ورزشی بزرگ شده است. پدرش در لیگ های کوچک بازی می کند. پدربزرگش یک بازیکن فوتبال آمریکایی بود. در حالی که عمه اش گزارشگر فوتبال بود.

منبع Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهارده =