رتبه‌بندی فیلم های کریستوفر مککوری

فیلم های کریستوفر مککوری

کریستف مککوری فیلمسازی است که برای اولین بار در اواسط دهه 1990 به شهرت رسید. با معرفی فیلم های کریستوفر مککوری همراه وبسایت مووی 21 باشید.

5. Jack Reacher (2012)

فیلم های کریستوفر مککوری

جک ریچر اولین باری بود که کریستوفر مککوری فیلمی را با بازی تام کروز کارگردانی کرد و این اولین کارگردانی او پس از 12 سال بود. در حالی که شروع فیلم با سکانس های خوبی همراه بود، اما رفته رفته از جذابیت فیلم کم شد.

این اثر یک فیلم اکشن/هیجان‌انگیز/معمایی نسبتاً معمولی است. کروز در نقش شخصیت اصلی بازی می‌کند و نقش فردی را بازی می‌کند که کمی سخت‌تر از شخصیت‌های معمولی فیلم‌های اکشن‌اش است.

4. The Way of the Gun (2000)

فیلم های کریستوفر مککوری

The Way of the Gun مطمئنا اولین کارگردانی جالب کریستوفر مککوری است. علیرغم اینکه این فیلم، کمترین بودجه در بین همه فیلم های اوست، اما نسبت به جک ریچر چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. ایراداتی دارد که مطمئناً آن را از تبدیل شدن به یکی از بهترین فیلم های سال خود باز می دارد، اما به هیچ وجه نمی توان آن را یکی از بدترین فیلم های سال 2000 در نظر گرفت.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بدترین فیلم های سال ۲۰۰۰

این اثر فیلمی است که با معرفی دو جنایتکار بسیار خشن شروع می‌شود و زمان را تلف نمی‌کند تا آنها را در مجموعه‌ای از رویدادهای پیچیده که عمدتاً با ربودن یک زن باردار شروع می‌شود درگیر کند.

3. Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)

فیلم های کریستوفر مککوری

سه سال پس از همکاری وی با تام کروز در جک ریچر، کریستوفر مککوری پنجمین فیلم از مجموعه ماموریت غیرممکن، ملت سرکش را بر عهده گرفت. معلوم شد که این اولین فیلم از چندین فیلم ماموریت غیرممکن به کارگردانی مک‌کوری است.

در این فیلم، اتان هانت و تیمش با سازمان دیگری که به نام سندیکا شناخته می شود، درگیر شدند. گروهی از افراد بسیار آموزش دیده که به نظر می رسید در خروج نیروهای ماموریت غیرممکن (IMF) به بن بست رسیده اند. این اثر از بهترین فیلم های کریستوفر مککوری است.

2. Mission: Impossible – Fallout (2018)

فیلم های کریستوفر مککوری

خیلی بعید است که کسی از Mission: Impossible – Rogue Nation احساس نارضایتی کند، اما سه سال بعد، فیلم ششم – Fallout – باعث شد که فیلم قبلی در مقایسه با آن، یک گرم کردن ساده احساس شود. Fallout یک فیلم اکشن دیدنی بود که همه چیز را به اوج جدیدی رساند، به ویژه در مورد صحنه های اکشن در مقیاس بزرگ و بدلکاری های چشمگیر، با یک پیش فرض آشنا در مورد فرار تیم صندوق بین المللی پول در حالی که تلاش می کرد جهان را نجات دهد.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی فیلم های ماموریت غیرممکن

اما به همان اندازه که روایت قانع‌کننده و به خوبی ‌گفته شد‌ه بود، این سکانس‌های اکشن فوق‌العاده هستند که Mission: Impossible – Fallout را به عنوان یک کلاسیک مدرن در ژانر خود تضمین می‌کند.

1. Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (2023)

فیلم های کریستوفر مککوری

اما در نهایت، کریستوفر مک‌کوری و تام کروز از Mission: Impossible – Fallout در سال 2023 با اکران هفتمین فیلم از این مجموعه، Dead Reckoning Part One، پیشی گرفتند. این سری بار دیگر از طرق مختلف به ارتفاعات جدید خیره کننده ای رسید.

فراتر از داستان محکم، Dead Reckoning Part One همچنین دارای برخی از برجسته‌ترین سکانس های اکشن اخیر است، و مسلماً بهترین صحنه‌های این مجموعه تا کنون را شامل می‌شود.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =