رتبه‌بندی بدترین فیلم های سال 2000

بدترین فیلم های سال 2000

به‌نظر شما سال در سال 2000 کدام فیلم ها بدترین بوده‌اند؟ با معرفی بدترین فیلم های سال 2000 همراه مووی 21 باشید.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بهترین فیلم های سال ۲۰۰۰

10. Get Carter

Get Carter از بدترین فیلم های سال 2000

نسخه 1971 Get Carter یک فیلم کلاسیک و یکی از بهترین فیلم‌هایی است که مایکل کین در آن بازی کرده است. این اثر یک فیلم جنایی/انتقام‌جویانه است که داستان مردی را دنبال می‌کند که حقیقت پشت مرگ تصادفی برادرش را می‌فهمد و به سراغ انتقام می‌رود.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بدترین فیلم های سال ۱۹۸۴

نسخه 2000 Get Carter، متأسفانه، به هیچ وجه در حد و اندازه آثار کلاسیک نیست. همان داستان را دارد و این بار سیلوستر استالونه در نقش اصلی بازی می‌کند، که در برخی نقش‌ها بازیگر خوبی است، اما در اینجا نه.

9. Dr. Seuss’ How the Grinch Stole Christmas

Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas از بدترین فیلم های سال 2000

چگونه گرینچ کریسمس را دزدید، یکی از بدترین و ناخوشایندترین فیلم‌های خانوادگی چند دهه اخیر است. این اثر یک اقتباس لایو اکشنی از داستان دکتر سوس است که داستان موجودی متنفر از کریسمس را روایت می‌کند که قبل از مهربان شدن، شهری عاشق کریسمس را به وحشت می‌اندازد.

اگر چیزی وجود داشته باشد که شایسته ستایش باشد، این است که جیم کری در بازی خود در نقش گرینچ متعهد است و او یکی از بهترین بخش‌های فیلم است. اما به جز این مورد، تقریبا تمامی موارد فیلم یکی از یکی بدتر هستند!

8. Dude, Where’s My Car?

Dude, Where's My Car? از بدترین فیلم های سال 2000

وقتی یک فیلم دراماتیک آنطور که باید کار نمی‌کند، این احتمال وجود دارد که از آتش زباله‌دانی که هست، یک فیلم خیلی بد ظاهر شود، مانند ققنوسی بدبو که از خاکستر برخاسته. متأسفانه زمانی که یک فیلم کمدی هم آنطور که باید کار نمی کند، گاها همین اتفاق می افتد. و یک نمونه از این آثار، فیلم Dude, Where’s My Car می باشد. این فیلم از بدترین فیلم های سال 2000 است.

7. 2001: A Space Travesty

2001: A Space Travesty از بدترین فیلم های سال 2000

2001: A Space Odyssey محصول سال1968 یک فیلم علمی تخیلی نمادین است که بسیاری آن را دیده‌اند و با قضاوت بر اساس فهرست‌های تماشای IMDb، بسیاری هنوز هم دوست دارند آن را ببینند. بعید است که بسیاری از مردم علاقه مند به تماشای فیلمی باشند که تقلیدی مسخره از آن فیلم کلاسیک علمی تخیلی ناموفق باشد. آن فیلم مضحک، 2001: A Space Travesty می باشد.

مطلب مرتبط: ۱۰ تا از برترین فیلم های کلاسیک که نباید ریمیک شوند

6. Down to You

Down to You از بدترین فیلم های سال 2000

همه چیز به سادگی شروع می شود، با دو جوان جذاب که ناگهان عاشق می شوند، اما همه چیز زمانی عجیب می شود که فیلم متوجه می شود که باید به خاطر درگیری موانعی در مسیر آنها ایجاد کند، که منجر به یک تجربه‌ی درهم و برهم و عجیب می شود.

ستارگان فیلم، فردی پرینز جونیور و جولیا استایلز هر دو در کمدی های عاشقانه ای که در سال 1999 منتشر شد بازی کرده بودند، اما همکاری آنها در این فیلم منجر به یک فیلم موفق نشد. این اثر از بدترین فیلم های سال 2000 است.

5. Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons از بدترین فیلم های سال 2000

نباید با فیلم آندرریتد (و به طرز شگفت انگیزی خوب) اکران شده در سال 2023، Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves اشتباه گرفته شود. Dungeons & Dragons اثر سال 2000 یک فیلم فانتزی بدنام و منفور است. داستان آن در امپراتوری ایزمر می گذرد و درگیری گسترده ای را بین طبقات مختلف جامعه به تصویر می کشد.

تنها چیز جذاب در مورد این فیلم، بازی می جود در این فیلم است که می تواند این اثر را کمی قابل تحمل کند. در غیر این صورت، این فیلم اصلا ارزش تماشا ندارد.

4. Baise-moi

Baise-moi از بدترین فیلم های سال 2000

Baise-moi فیلمی است که می‌خواهد برانگیخته، شوکه‌کننده و توهین‌آمیز باشد، با سکانس های خشونت‌آمیز و صحنه‌های وحشتناکی که به خوبی می‌تواند آن را به یک اثر در ژانر فیلم‌های ترسناک بدل کند. داستان آن بر دو زن متمرکز است که یک حمله انتقام‌آمیز علیه کسانی که از آنها سوء استفاده کرده‌اند را شروع می‌کنند.

این فیلم همان چیزی است که اگر بهتر اجرا می شد می توانست اثری موفق باشد، اما متاسفانه اینگونه نشد و این اثر از بدترین فیلم های سال 2000 است.

3. The In Crowd

The In Crowd از بدترین فیلم های سال 2000

The In Crowd یک فیلم هیجان انگیز درهم و برهم است که به عنوان یک فیلم عمدتاً فراموش شده نام خود را حفظ کرده. این اثر نمونه خوبی از نحوه عدم رسیدگی به موضوعات ظریف است. داستان فیلم زن جوانی را دنبال می کند که پس از مرخص شدن از بیمارستان روانی در یک باشگاه روستایی مشغول به کار می شود و زمانی که او سعی می کند خود را با گروهی از بزرگسالان محبوب و ثروتمند هماهنگ کند، اتفاقات دراماتیکی برایش می افتد.

این فیلم در سایت راتن تومیتوز تنها 2 درصد امتیاز گرفته است! و ممکن است برای کسانی که از فیلم‌های بد لذت می‌برند ارزش تماشا داشته باشد، اما هر کسی که به‌دنبال یک فیلم هیجان‌انگیز واقعاً خوب است، باید از آن اجتناب کند.

2. Titanic: The Legend Goes On…

Titanic: The Legend Goes On… از بدترین فیلم های سال 2000

در سال 1997، تایتانیک ساخته جیمز کامرون اکران شد که در میان محبوب ترین و موفق ترین فیلم های تمام دوران قرار گرفت. به طرز عجیبی، تایتانیک نه یک، نه دو، بلکه سه فیلم انیمیشنی را الهام می‌بخشد: یک جفت فیلم که در سال‌های 1999 و 2004 اکران شد، و یک فیلم غیرمرتبط به نام Titanic: The Legend Goes On… که در سال 2000 اکران شد.

این فیلم حتی نزدیک به یک فیلم خوب نیست، اما آنقدر عجیب است که در نوع عجیب خود، بسیار قانع‌کننده است. این اثر از بدترین فیلم های سال 2000 و نیز از بدترین فیلم های تمام دوران است!

1. Battlefield Earth

Battlefield Earth از بدترین فیلم های سال 2000

این تنها فیلم بدی نیست که جان تراولتا در آن نقش آفرینی کرده است، اما Battlefield Earth احتمالا بدنام ترین فیلم های اوست. این اثر یک فیلم علمی-تخیلی است که در سال 3000 اتفاق می‌افتد و نشان می‌دهد که چه چیزی از نژاد بشر باقی مانده است که علیه Psychlos شورش می‌کنند. Psychlos نژادی بیگانه است که بشریت را به بردگی گرفته و زمین را از منابعش محروم کرده است.

به هر شکلی که بتوان آن را تصور کرد، این اثر با داستانی ضعیف، سکانس‌های اکشن بد و دیالوگ‌های احمقانه دست به دست هم داده‌اند تا این اثر را به یکی از بدترین فیلم های سال 2000 تبدیل کنند.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پانزده =