رتبه‌بندی بدترین فیلم های اکشن تاریخ

بدترین فیلم های اکشن تاریخ

نمونه‌های فوق‌العاده‌ای از هنر فیلمسازی در ژانر اکشن وجود دارد: Mad Max: Fury Road، Aliens و حتی فیلم فوق‌العاده امسال John Wick: Chapter Four به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های اکشن ساخته شده تا کنون می باشد. اما موضوع بحث امروز چیز دیگری است؛ با معرفی بدترین فیلم های اکشن تاریخ همراه مووی 21 باشید..

10. Rollerball (2002)

Rollerball از بدترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ

جان مک تیرنان نامی است که تقریباً در هر فهرستی از بهترین فیلم‌های اکشن تمام دوران می‌بینید، زیرا او برخی از بهترین فیلم‌های اکشن تاریخ را ساخته است.

این ناامیدکننده است، اما یک حقیقت است: کارگردان بسیاری از ژانرهای درجه‌یک، این ترکیب بی‌نظم و بد از فیلم‌های ورزشی، علمی تخیلی، و اکشن را کارگردانی کرد‌ه است.

9. Alone in the Dark (2005)

Alone in the Dark از بدترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ

نتیجه‌ی این فیلم که قرار بود اقتباسی از یک بازی ویدیویی باشد، نه هیجان انگیز است و نه ترسناک. تنها طریقی که این فیلم می‌تواند به درد کسی بخورد این است که فیلمسازان دیگر از آن عبرت بگیرند و کارهایی که آن انجام داد‌ه را انجام ندهند.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بدترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ

8. Simon Sez (1999)

Simon Sez از بدترین فیلم های اکشن تاریخ

سایمون سز که اولین بازی Dane Cook را در صفحه بزرگ سینما نشان می‌دهد، ظاهراً یک کمدی اکشن است، اگرچه تنها خنده‌های واقعاً شادی‌آوری که در اینجا خواهید یافت، ناخواسته هستند. سایمون سز در مقابل بودجه 10 میلیون دلاری کمی بیش از 250 هزار دلار به دست آورد. این اثر از بدترین فیلم های اکشن تاریخ است.

7. Precious Cargo (2016)

Precious Cargo از بدترین فیلم های اکشن تاریخ

ذکر این نکته ضروری است که وضعیت بروس ویلیس به عنوان یک نماد اکشن و یکی از محبوب ترین ستاره های سینمای نسل یک، بر روی سنگ حک شده است. هیچ فیلمی به اندازه کافی بد نیست که بتواند این قضیه را تغییر دهد، حتی فیلم وحشتناک Precious Cargo.

Precious Cargo یک فاجعه در گیشه بود و حتی به نسبت بودجه متوسطش، اکنون به صورت رایگان در پلتفرم های دیجیتال مختلف پخش می شود.

6. Max Steel (2016)

Max Steel از بدترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ

به گفته منتقدان، این اقتباس از خط اسباب‌بازی ماتل بدترین فیلم ابرقهرمانی تمام دوران است. ماریو بلو در نقش فرعی هر کاری را که می تواند انجام می دهد، اما مکس استیل از ابتدا تا انتها اثری است که معلوم نیست اصلا دارد چه کار می کند!

5. Highlander 2: The Quickening (1991)

Highlander II: The Quickening از بدترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ

شان کانری، کریستوفر لمبرت، ویرجینیا مدسن و مایکل آیرونساید همگی دربدترین دنباله از فیلم موفق Highlander ایفای نقش می کنند و پتانسیل های خود را دور می ریزند.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بهترین فیلم های شان کانری بجز جیمز باند

راجر ایبرت Highlander 2: The Quickening را بدترین فیلم سال خود نامید. این اثر از بدترین فیلم های اکشن تاریخ است.

4. Redline (2007)

Redline از بدترین فیلم های اکشن تاریخ

اگر دوست دارید تعقیب و گریز ماشینی و مسابقه در فیلم قابل درک باشد، با این اثر فاجعه مشکل خواهید داشت.

ردلاین همچنین به عنوان احتمالاً بدترین فیلم خودرویی تا کنون شهرت پیدا کرده است. این اثر حتی از بدترین و احمقانه ترین فیلم سری سریع و خشن نیز بدتر است!

3. Stratton (2017)

Stratton از بدترین فیلم های اکشن تاریخ

استراتون در کل از سوی منتقدان مورد انتقاد شدیدی قرار گرفت. در ابتدا قرار بود هنری کویل نقش اصلی را در این فیلم بازی کند ولی فقط با گذشت 5 روز از فیلمبرداری، او از این فیلم کناره‌گیری کرد. با گذشت زمان دلیل انصراف او از این فیلم مشخص شد. این فیلم به قدری بد بود که او نخواست وجهه‌ی خود را با بازی در این فیلم خراب کند!

2. The Last Days of American Crime (2020)

The Last Days of American Crime از بدترین فیلم های اکشن تاریخ

مایکل پیت و ادگار رامیرز در فیلم‌های Taken 2 و Taken 3helmer اقتباس اولیویه مگاتون از یک داستان جنایی از یک رمان گرافیکی بازی می‌کنند.

The Last Days of American Crime چیزی بیشتر از جیغ‌جیغ و کمی تیراندازی نیست. این اثر علاوه بر اینکه از بدترین آثار اورجینال نتفلیکس است، به عنوان یکی از بدترین فیلم های اکشن تاریخ نیز شناخته می شود.

1. Ballistic: Ecks vs. Sever (2002)

Ballistic: Ecks vs. Sever از بدترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ

به گفته منتقدان، Ballistic: Ecks vs. Sever بدترین فیلم از هر ژانری است که تا کنون ساخته شده است. این اثر یک فیلم بی ارزش است، و خیلی بعید است که بتوان اثری پیدا کرد که از این فیلم بدتر باشد!

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + پنج =