بازگشت سریال چگونه با پدرت آشنا شدم به Hulu

سریال چگونه با پدرت آشنا شدم

بنابر اخبار تلویزیون و سینما مووی 21 روز سه شنبه اعلام شد، فصل دوم سریال اصلی How I Met Your Father از تلویزیون Hulu در 24 ژانویه پخش می شود. از این پس قسمت های جدید هر هفته در Hulu دنبال می شود.

در سریال چگونه با پدرت آشنا شدم هیلاری داف، کریستوفر لاول، فرانسیا رایسا، تام اینسلی، تین ترن، سورج شارما در کنار ستاره های سابق یعنی کیم کاترال، دنیل آگوستین، اشلی ریس و جاش پک به ایفای نقش می پردازند. این سریال کمدی داستان زندگی سوفی (داف) را دنبال می‌کند. سوفی برای درک بیشتر پسرش از دنیای اطراف و زندگی داستان یک آشنایی را برای او تعریف می کند.

 این داستان بینندگان را به سال 2022 بازمی‌گرداند. جایی که سوفی و گروهی از دوستانش در جریان یافتن مسئله ای هستند. آنها میخواهند بدانند چه کسی هستند. آنچه از زندگی می خواهند چیست. و چگونه در عصر تکنولوژی و برنامه های دوستیابی و گزینه های بی حد و حصر عاشق شوند.

تصاویر فصل 2 سریال در ادامه قرار داده شده است.

سریال چگونه با پدرت آشنا شدم

Hilary Duff, Francia Raisa, Tom Ainsley and Tien Tran

سریال چگونه با پدرت آشنا شدم

Christopher Lowell and Suraj Sharma

سریال چگونه با پدرت آشنا شدم

Tom Ainsley and Tien Tran

سریال چگونه با پدرت آشنا شدم توسط آیزاک آپتاکر و الیزابت برگر نوشته شده است. تهیه کنندگان اجرایی عبارتند از: Aptaker، Berger، Carter Bays، Craig Thomas، Pam Fryman و Adam Londy. هیلاری داف هم به عنوان تهیه کننده و هم به عنوان بازیگر در این سریال حضور دارد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =