موزیک ویدیو بیلی آیلیش برای باربی منتشر شد

موزیک ویدیو بیلی آیلیش برای باربی

موزیک ویدیو بیلی آیلیش برای باربی منتشر شد. بیلی آیلیش یک عروسک باربی قدیمی را در موزیک ویدیوی جدید خود برای تصنیف پیانو «برای چه ساخته شدم؟» به تصویر کشیده است. این ترانه یکی از آخرین آهنگ‌های اضافه شده به موسیقی متن فیلم جدید «باربی» است.

موزیک ویدیو بیلی آیلیش برای باربی یک آهنگ احساسی است که آیلیش را در لباس عروسکی شیک و متفکر نشان می دهد. در حالی که آیلیش پشت میز مدرسه نشسته است. جعبه کمد باربی را جست و جو می کند و به طرز خسته کننده ای انواع لباس های باربی که در طول سال ها مد شده اند را بر روی یک رخت آویز کوچک قرار می دهد.

همانطور که ویدیو ادامه می یابد. کار آیلیش توسط باران، باد و زلزله مختل می شود که در نهایت چاره ای برای او باقی نمی گذارد جز اینکه دیوانه وار کمد لباس را جمع کند و از صحنه خارج شود.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Barbie

موزیک ویدیو بیلی آیلیش برای باربی

توضیحات بیلی درباره موزیک ویدیو

آیلیش در توضیحی در اینستاگرام که تنها چند دقیقه پس از نمایش ویدیو منتشر شد، گفت که کارگردان گرتا گرویگ صحنه‌های ناتمام فیلم «باربی» را در ژانویه به او و برادرش فینیاس تقدیم کرد و این زمانی بود که ایده «برای چه ساخته‌ام؟» ایجاد شد.

ما نمی‌دانستیم که اصلاً چه انتظاری داشته باشیم. آنقدر متاثر شده بودیم. روز بعد مشغول نوشتن بودیم و نمی‌توانستیم در مورد آن سکوت کنیم.

این خواهر و برادر در مورد مشارکت خود در موسیقی متن فیلم «باربی» گفتند: «در طول فیلم، چیزهای واقعاً تکان دهنده ای وجود دارد. و سپس در پایان چند صحنه وجود دارد. یک صحنه فوق العاده ویژه وجود دارد که واقعاً من و فینیاس را تحت تاثیر قرار داد. فیلم باربی قرار است در تاریخ 21 جولای اکران شود.

موزیک ویدیو What Was I Made For:

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =