تریلر فیلم Beau Is Afraid با بازی واکین فینیکس

تریلر فیلم Beau Is Afraid

تریلر فیلم Beau Is Afraid با بازی واکین فینیکس منتشر شد. بیو می‌ترسد (Beau Is Afraid) یک فیلم کمدی ترسناک آمریکایی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی آری آستر است. در این فیلم واکین فینیکس، ناتان لین، پتی لوپن، ایمی رایان، کیلی راجرز، پارکر پوزی، استیون مک‌کینلی هندرسون، هیلی اسکوایرز، مایکل گاندولفینی، زوئی لیستر-جونز و ریچارد کیند به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم توسط ای۲۴ در سومین همکاری این شرکت با استر، پس از موروثی (۲۰۱۸) و میدسامر (۲۰۱۹) تولید شده‌است و قرار است در سال ۲۰۲۳ منتشر شود.

 

روند تولید

گروه بازیگران این فیلم در ژوئن و جولای اعلام شد.استفن مک‌کینلی هندرسون، ستاره‌اش، آستر و فینیکس را معرفی کرد. قرار بود فیلمبرداری اصلی در 28 ژوئن 2021 آغاز شود و در اکتبر به پایان برسد. فیلم در Saint-Bruno-de-Montarville، حومه خارج از جزیره مونترال در کبک، با فیلمبردار پاول پوگورزلسکی و طراح تولید فیونا کرومبی فیلمبرداری شد.

 

داستان فیلم

داستان این فیلم حول محور یک کارآفرین موفق می گردد و داستان دهه ها کار او را روایت می کند. Beau Is Afraid به عنوان یک «فیلم ترسناک سوررئالیستی » توصیف می‌شود که در آن فینیکس نقش «مردی به‌شدت مضطرب اما با ظاهری دلپذیر را بازی می‌کند که رابطه‌ای بد با مادر خود دارد.

این فیلم در تاریخ ۲۱ آپریل سال ۲۰۲۳ نمایش خودش در سینما ها را آغاز خواهد کرد.

تریلر فیلم Beau Is Afraid:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =