تیزر تبلیغاتی ویل فرل برای جنرال موتورز

تیزر تبلیغاتی ویل فرل

تیزر تبلیغاتی ویل فرل برای جنرال موتورز منتشر شد. در این تبلیغ ویل فرل در حال بحث و گفتگو درباره خودروهای برقی برند جنرال موتورز در برنامه ها و سریال های مختلف نتفلیکس است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 نتفلیکس و جنرال موتوروز طبق قراردادی یک تیزر تبلغیاتی 60 ثانیه ای را ساختند. در این تیزر تبلیغاتی ویل فرل برای جنرال موتورز نقش آفرینی می کند. در مقابل نتفلیکس متعهد شده است که حداقل یک وسیله نقلیه الکتریکی را در هر فیلم یا سریالی که در آینده مدیریت می کند به نمایش بگذارد. اگرچه نتفلیکس در حال همکاری با خودروسازان دیگر است. پیش از این برای برند آئودی نیز چنین تیزری ساخته شده بود.

اما تیرز تبلیغاتی به این صورت است که ویل فرل در حال صحبت درباره خودروهای جنرال موتورز است و همراه با یک خودرو از این برند درسریال ها وفیلم های گذشته نتفلیکس حضور دارد. فرل با GMC Sierra Denali EV در ارتش مردگان حرکت می کند. سپس او رایحه ای مرموز را در داخل یک Chevy Blazer EV در اسکویید گیم استشمام می کند. سپس این بازیگر در کنار کادیلاک لیریک به بررسی جامعه بریجرتون می‌پردازد. بخش‌های کمدی زیادی در هر صحنه وجود دارد که فرل یکی از مدل های خودرو این برند را نشان می دهد. بدون شک چنین تیزری ارزش تماشا دارد. در ادامه می توانید تیز را مشاهده نمایید:

منبع Electrek

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =