رابطه مخفیانه کریس ایوانز با آلبا بپتیستا بازیگر پرتغالی

آلبا بپتیستا

منبعی به PEOPLE گفت: کریس ایوانز و آلبا بپتیستا “بیش از یک سال است که با هم قرار می گذارند.” گویا کریس ایوانز عشق جدیدی در زندگی خود پیدا کرده است.

یک منبع به PEOPLE گفت: کریس 41 ساله “بیش از یک سال است که با بازیگر پرتغالی آلبا بپتیستا رابطه دارد و به نظر می رسد این رابطه جدی است.”

بپتیستا 25 ساله در فیلم Mrs. Harris Goes to Paris بازی کرد. او به پنج زبان صحبت می کند. والدین او مهندس و مترجم هستند. در سال 2018 او کارهای بشردوستانه بسیاری را در یک پرورشگاه در کامبوج با تمرکز بر آموزش انجام داد. او سال گذشته برنده جایزه شوتینگ استار در جشنواره فیلم برلین شد.

آلبا بپتیستا

نظر کریس در مورد خانواده

این هفته ایوانز به عنوان جذاب ترین مرد سال 2022 توسط مجله  PEOPLE انتخاب شد. بر روی جلد این مجله کاپیتان آمریکا گفت که او در حال حاضر از زندگی “بسیار راضی” است. تمرکزش بر تعادل بین کار و زندگی و گذراندن زندگی با عزیزانش است. ایوانز افزود: “این چیزی است که من می خواهم: همسر، فرزندان، تشکیل خانواده است.

او گفت: “خانواده چیزی است که در طول 41 سال با من صادق بوده. من ایده سنت و مراسم را دوست دارم. من در زندگی ام چیزهای زیادی داشتم. تقریبا تمام چیزهایی که به دست آورده ام را از ایده هایی دارم که در ذهن من است.” با افزایش سن، ایوانز گفت که به عنوان یک شریک عاشقانه بسیار بهتر و با تجربه تر شده است.

کریس گفت: «شما زمان زیادی را صرف می کنید تا یاد بگیرید چه چیزی مفید است و چه چیزی مفید نیست.”همه ما الگوهایی داریم که مدام تکرار می‌شوند. با استفاده از این الگوها من توانسته‌ام به نوعی خودم و نیاز خودم را شناسایی کنم که کجا نیاز به بهبود دارم و چه چیزی در این راه به من کمک می کند.”

من همچنین واقعاً ارزش و قدرتی را پشت گفتن «متاسفم»هست را می بینم. اگر بتوانید در زمان عصبانی شدن آرام بمانید و گوش دهید و بگویید متاسفید حتی اگر فکر می کنید کار اشتباهی انجام نداده‌اید. می بینید که بسیاری از مشکلات به سادگی حل می شوند.

ایوانز قبلاً با بازیگرانی چون جنی اسلیت، مینکا کلی و جسیکا بیل در رابطه بود.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =