حضور اسکار آیزاک و جیسون موموآ در فیلم جنایی In The Hand Of Dante تایید شد

اسکار آیزاک و جیسون موموآ

اسکار آیزاک و جیسون موموآ و جرارد باتلر به جمع بازیگران فیلمساز نامزد اسکار یعنی جولیان اشنابل پیوستند. این فیلم جنایی In The Hand Of Dante نام دارد.

طبق اخبار فیلم  و سریال مووی 21 تهیه کننده فیلم اشنابل کسی نیست جز مارتین اسکورسیزی. که در حال حاضر در ونیز با استفاده از توافق موقت SAG-AFTRA فیلمبرداری می شود. این فیلم اقتباسی از رمان با همین نام اثر نیک توشس است. طرح داستان که در دو خط زمانی تقسیم می شود. حول محور کمدی الهی دانته الگریری می چرخد.

اسکار آیزاک و جیسون موموآ

 در روزگار کنونی نیک (آیزاک) محقق را دنبال می‌کنیم که توسط یک باند قاچاق بازار سیاه از او خواسته می‌شود تا آنچه را که آنها معتقدند نسخه خطی اصلی اثر دانته است، تأیید کند. اما مجبور می‌شود دست‌نوشته را برای خودش بدزدد. مسیری خونین از جهنم به بهشت با معشوقش جولیتا در کنارش را طی کند. در همان زمان ما همچنین داستان خود الگیری (با بازی جیسون) را دنبال می کنیم که او به سیسیل سفر می کند و تلاش می کند تا نوشتن اثر خود را به پایان برساند و به معنای واقعی کلمه از یک ازدواج بدون عشق فرار کند. زیرا او به دنبال جاودانه کردن عشق واقعی از دست رفته خود، بئاتریس است.

به نظر می رسد علاوه بر بازیگران نامبرده شاهد حضور گل گدوت نیز در این فیلم باشیم.

منبع Empireonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − نه =