تیزر تبلیغاتی Breaking Bad با حضور والتر وایت و جسی پینکمن

تیزر تبلیغاتی Breaking Bad

ده سال پس از پایان بریکینگ بد، والت و جسی به تجارت بازگشتند. تیزر تبلیغاتی Breaking Bad برای برند  PopCorners با حضور والتر وایت و جسی پینکمن منتشر شد. جایی که می توان آنها را در حال پخت چیپس مشاهده کرد. برایان کرانستون و آرون پل بازگشتند تا نقش‌های مورد علاقه‌شان را برای تیزر تبلیغاتی Breaking Bad بار دیگر اجرا کنند. این آگهی تقلید کوتاهی از پایان فصل اول سریال است. کرانستون قبلاً در سال 2015 در یک تبلیغ Super Bowl برای Esurance ظاهر شد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در این تبلیغ والت و جسی را می‌توان دید که در مورد طعم‌های مختلفی که PopCorners ارائه می‌کند، صحبت می‌کنند. ریموند کروز در نقش توکو سالامانکا یکی از اولین مشتریان جسی و وال، یک بازگشت غافلگیرکننده دارد. توکو بسیار هیجان زده به نظر می رسد. مشابه واکنشی که او هنگام امتحان کردن مواد آبی رنگ والت در قسمت بریکینگ بد “A No-Rough-Stuff-Type Deal” داشت. او سپس با اشاره به رفتار توکو با این زوج پس از اولین قراردادی که با او بستند. طعم بیشتری از والت و جسی می خواهد.

تیزر تبلیغاتی Breaking Bad

پروژه های کرانستون و پل

کرانستون که اخیراً فاش کرد که در حال کار بر روی دنباله‌ای برای The Upside با کوین هارت است. همچنین در فصل دوم سریال Your Honor حضور دارد. این شخصیت یک قاضی نیواورلئان است که پسرش (هانتر دوهان) را تشویق می کند تا پس از ارتکاب جنایت خود را تسلیم کند. دسیاتو پس از اینکه متوجه می‌شود فردی که پسرش با ماشینش به آن ضربه زده پسر یک شاه اوباش بسیار خطرناک است تصمیم می گیرد از پسرش محافظت کند. Your Honor برای پخش در چندین پلتفرم از جمله Prime Video در دسترس است.

از سوی دیگر پل سال گذشته در فیلم علمی تخیلی Dual به کارگردانی رایلی استرنز بازی کرد. داستان فیلم در مورد سارا (کارن گیلان) زن جوانی است که پس از تشخیص بیماری لاعلاج تصمیم می گیرد خود را شبیه سازی کند. این فیلم اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در سال گذشته به نمایش درآمد و در حال حاضر برای پخش در +AMC در دسترس است.

تیزر PopCorners :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =