تنفر کوئنتین تارانتینو از دنیای مارول و DC

مارول

کوئنتین تارانتینو ابراز تاسف کرد که در هالیوود “واقعاً جایی برای هیچ چیز دیگری” وجود ندارد.

طبق خبر های سینمایی مووی 21 کارگردان کوئنتین تارانتینو بار دیگر درباره فیلم های ابرقهرمانی صحبت کرد و گفت که صنعت سرگرمی در حال از دست دادن ستاره های سینما است. زیرا شخصیت های ابرقهرمانی از بازیگرانی که نقش آنها را بازی می کنند مشهورتر هستند.

تارانتینو گفت: “بخشی از مارول سازی هالیوود این است. شما بازیگرانی را دارید که با بازی به جای این شخصیت ها و قهرمان ها مشهور شده اند.” اما آنها ستاره های سینما نیستند، درست است؟ کاپیتان آمریکا ستاره است. یا ثور ستاره است. منظورم این است که این شخصیت‌های فرانچایز هستند که تبدیل به یک ستاره شده اند نه خود بازیگران.»

مارول

دوری از ابر قهرمان ها

تارانتینو اضافه کرد که از فیلم‌های مارول متنفر نیست و قصد ندارد ستاره‌های آن‌ها را هم کنار بگذارد. اما کارگردان فیلم‌های ابرقهرمانی را دوست ندارد. او می‌گوید در حال حاضر: «واقعاً جایی برای هیچ چیز دیگری در هالیوود وجود ندارد. اگر این فیلم‌ها در دهه بیستم اکران می‌شدند. کاملاً خوشحال می‌شدم و کاملاً آنها را دوست داشتم. منظورم این است که فیلم های ابر قهرمانی تنها فیلم هایی نیستند که ساخته می شوند. فیلم های دیگری هم وجود دارند. اما می دانید من تقریباً 60 ساله هستم. من آنقدرها هم درباره ابرقهرمان ها و نجات دنیا هیجان زده نمی شوم.»

این اولین باری نیست که تارانتینو نسبت به ژانر ابرقهرمانی ابراز بیزاری می کند. اوایل این ماه کارگردان فیلم روزی روزگاری در هالیوود، بیل را بکش و Pulp Fiction گفت که علاقه ای به ساخت فیلمی از مارول یا دی سی ندارد.

سیمو لیو ستاره فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه مارول، با اظهارات تارانتینو مخالفت کرد و گفت: «اگر تنها تارانتینو و اسکورسیزی در سینما بودند. هرگز این فرصت را پیدا نمی کردم که در یک فیلم 400 میلیون دلاری را بازی کنم.” لیو همچنین گفت که به همکاری با استودیویی که در حال ” تلاش مداوم برای بهبود و تنوع محتوا روی صفحه” است، افتخار می کند.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =