ربل ویلسون از طریق رحم جایگزین صاحب فرزند شد

ربل ویلسون

ربل ویلسون در کنار عکسی از نوزادش نوشت: می‌خواهم تولد اولین فرزندم، رویس لیلیان را اعلام کنم. طبق اخبار سلبریتی مووی 21 ربل ویلسون روز دوشنبه در اینستاگرام از تولد اولین فرزندش خبر داد. او از طریق رحم جایگزین صاحب فرزند شده است.

ربل در اینستاگرام نوشت: « می خواهم با افتخار تولد اولین فرزندم رویس لیلیان را اعلام کنم که هفته گذشته از طریق رحم جایگزین به دنیا آمد. حتی نمی توانم عشقی که به او دارم را توصیف کنم. او یک معجزه زیبا است.»

ربل ویلسون

این بازیگر استرالیایی در ادامه از عبارت “جایگزین زیبا” برای کمک به مادر شدنش تشکر کرد.

او نوشت: “من تا ابد از همه کسانی که در این کار مشارکت داشته اند سپاسگزارم، می خواهم از جانشین باشکوهم تشکر کنم که فرزندم را حمل کرد و با چنین لطف و مراقبتی او را به دنیا آورد. از اینکه به من کمک کردید خانواده ام را تشکیل دهم متشکرم. این یک هدیه شگفت انگیز است. بهترین هدیه!!”

من حاضرم تمام عشق قابل تصور را به رویسی کوچولو بدهم. من به سرعت در حال یادگیری هستم. احترام زیادی برای همه مادران قائلم و به همه شما افتخار می کنم.

ربل ویلسون

ویلسون در استوری های اینستاگرام عکسی از خود در حالی که لباس صورتی پوشیده و بادکنک های صورتی در دست دارد در کنار جعبه هایی که عبارت “BABY” روی آن نوشته شده را قرار داد.

منبع NBCnews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دو =