لغو فرش قرمز سریال Opers Special: Lioness به دلیل اعتصاب SAG-AFTRA

فرش قرمز سریال Opers Special: Lioness

اولین فرش قرمز سریال Opers Special: Lioness به دلیل اعتصاب SAG-AFTRA برگزار نمی شود. در بیانیه‌ای از این استریمر آمده است: «با توجه به اخبار امروز درباره اعتصاب رسمی SAG، ما تصمیم سختی را برای لغو اولین فرش قرمز سریال Opers Special: Lioness که برای سه‌شنبه ۱۸ جولای برنامه‌ریزی شده بود، گرفته‌ایم.»

این بیانیه افزود: «ما می‌دانیم که این خبر ناامیدکننده‌ای است و برای هر گونه ناراحتی که برای طرفداران ایجاد شده، عذرخواهی می‌کنیم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که شروع انتشار سریال را جشن می‌گیریم و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا در 23 ژوئیه برای مخاطبان Paramount+ عرضه شود.»

فرش قرمز سریال Opers Special: Lioness

این سریال که توسط تیلور شریدان ساخته شده است. با بازی زوئی سالدانا در نقش جو که تلاش می کند تا بین زندگی شخصی و حرفه ای خود در جنگ سیا علیه تروریسم تعادل برقرار کند. او کروز (Laysla De Oliveira) یک مهاجم دریایی را به عنوان یک عامل مخفی استخدام می کند. نیکول کیدمن، مایکل کلی و مورگان فریمن نیز در این سریال بازی می کنند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 عملیات ویژه یکی از اولین رویدادهای بزرگی است که به دلیل اعتصاب SAG-AFTRA لغو می شود. اولین نمایش اوپنهایمر در لندن نیز با حضور ستارگان قبل از فراخوان اعتصاب توسط SAG-AFTRA برگزار شد. دیزنی قصد دارد این شنبه نمایش جهانی Haunted Mansion را در دیزنی لند انجام دهد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =