خبرهای جدید جری بروکهایمر تهیه کننده National Treasure 3

جری بروکهایمر تهیه کننده National Treasure 3

اوایل سال جاری جری بروکهایمر تهیه کننده National Treasure 3 اعلام کرد که فیلم در حال نگارش است. اما او یک به روز رسانی جدید برای وضعیت این فیلم ارائه کرده است.

بروکهایمر اشاره کرد که آنها هنوز در حال ساخت یک فیلم جدید هستند و یک بار دیگر اشاره کرد که نیکلاس کیج در این پروژه و و National Treasure 3 حضور دارد.

بروکهایمر ادامه داد: «ما گفتیم که می‌خواهیم یک گنجینه ملی دیگر بسازیم و آنها گفتند: «حتما، بیایید یک بازیگر جدید بیاوریم». اما در همان زمان ما با نیکلاس کیج صحبت کردیم تا این کار را ادامه دهد.

جری بروکهایمر تهیه کننده National Treasure 3

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 پیش از این جری بروکهایمر تهیه کننده National Treasure 3 اشاره کرده بود که او و کیج در حال کار بر روی فیلمنامه برای فیلم هستند. اما در آن زمان چیز بیشتری گفته نشد. به نظر می رسد که کار بر روی فیلمنامه همچنان ادامه دارد.

اگر بروکهایمر بتواند قسمت سوم این فیلم را بسازد بدون شک یک تجدید خاطره بسیار بزرگ برای این مجموعه خواهد بود. اخیراً مجموعه‌ای از دیزنی + به نام گنجینه ملی: لبه تاریخ که در همان دنیای فیلم‌های اصلی جریان دارد، شروع به پخش کرده است. آخرین فیلمی که در مجموعه‌های اکشن ماجراجویی به نمایش درآمد، گنجینه ملی: کتاب اسرار بود که در سال 2007 اکران شد. این فیلم یک موفقیت بزرگ بود و با وجود دریافت نقدهای متفاوت، بیش از 450 میلیون دلار در باکس آفیس به دست آورد.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =