کریستوفر نولان تا پایان اعتصاب بازیگران فیلم جدید نمی سازد

کریستوفر نولان تا پایان اعتصاب بازیگران

گفته می شود کریستوفر نولان تا پایان اعتصاب بازیگران روی فیلم دیگری کار نخواهد کرد و برای ساخت فیلم جدید برنامه ریزی نمی کند.

آخرین فیلم نولان اوپنهایمر است. یک فیلم هیجان انگیز تاریخی با بازی کیلین مورفی در نقش جی رابرت اوپنهایمر پدر بمب اتمی. اعتصاب SAG-AFTRA در 14 جولای 2023 با خروج بازیگران این فیلم از اولین نمایش فیلم لندن آغاز شد.

کریستوفر نولان تا پایان اعتصاب بازیگران

نولان در فرق قرمز اوپنهایمر گفت: «بازیگران ما شامل کیلین مورفی، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، امیلی بلانت، فلورانس پوگ، کنت برانا، رامی مالک و بسیاری دیگر هستند. قبلاً آنها را اینجا روی فرش قرمز دیده اید. متأسفانه، آنها قصد دارند تابلوهای اعتراض خود را برای آنچه ما معتقدیم اعتصاب قریب الوقوع SAG است بنویسند و به صنف و انجمن نویسندگان در مبارزه برای دستمزد عادلانه برای اعضای کارگر اتحادیه خود بپیوندند.»

وقتی از نولان پرسیده شد که آیا در طول اعتصاب فیلم دیگری می‌نویسد گفت: «نه، قطعا. بسیار مهم است که همه درک کنند که این یک لحظه بسیار کلیدی در رابطه بین اعضای اتحادیه و هالیوود است. این مربوط به من نیست. این مربوط به ستاره های فیلم من نیست. این در مورد بازیگران روزمزد است. این در مورد نویسندگان و کارکنان برنامه های تلویزیونی است که سعی می کنند خانواده خود را تشکیل دهند و سعی می کنند برای خانواده شان غذا تهیه کنند.»

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =