برنامه تناسب اندام برای فیلم Baywatch زک افرون را دچار افسردگی کرد

زک افرون

در آپریل سال 2021 فک زک دچار شکستگی شد. پس از آن صورت و چهره زک دچار تغییراتی شد که شایعه جراحی پلاستیک او در تمام فضای مجازی پخش شد. تا جایی که حتی مادر زک با او تماس گرفت تا ببند زک واقعا جراحی پلاستیک و زیبایی صورت داشته یا نه.

اما زک پیش از اینکه دچار شکستگی فک شود اظهار کرده بود که از بی خوابی و افسردگی رنج می برد. اما دلیل این مشکلات چه بود؟

ستاره فیلم « High School Musical» در مجله Men’s Health فاش کرد که به دلیل رژیم غذایی و تناسب اندام برای فیلم  «Baywatch» در سال 2017 دچار افسردگی شدید و عمیق شده است. زک می گوید:

”پس از برنامه تناسب اندام و رژیم غذایی بی خوابی های من شروع شد. برای مدت طولانی به افسردگی بسیار شدیدی دچار شدم. وضعیت من به حدی بحرانی بود که نمی توانستم تمرکز کنم. حتی تمام سیستم بدن من بهم ریخته بود و عملکرد خوبی نداشت.”

افرون اعتراف کرد که به دلیل رژیم غذایی و برنامه ورزشی و تمرین بیش از حدی که داشت. دچار یکسری مشکلات شد. حتی با وجود چنین برنامه تمرینی سنگین او تنها می توانست سه وعده غذا بخورد و حتی شب ها نیز مجبور بود طبق برنامه تمرینی مشغول دویدن باشد و تنها 4 ساعت برای خواب فرصت داشت.

او همچنین در مورد استفاده از دیورتیک ها می گوید برای اینکه بدن اون جذاب به نظر برسد آب اضافه بدن باید دفع شود. که این کار باعث بهم ریختن عملکرد طبیعی بدن می شود. پس از پایان فیلمبرداری، شش ماه طول کشید تا زک دوباره احساس کند که به حال سابق خودش بازگشته است.

زک افرون

زک پس از نقل مکان به استرالیا

زک افرون پس از رفتن به استرالیا، افرون برای مدت کوتاهی وگان یا گیاهخوار شد و با افسردگی خود مقابله کرد. تا اینکه آپریل 2021، شایعاتی در فضای مجازی پخش شد. طبق این اخبار زک افرون عمل جراحی پلاستیک انجام داده بود. حتی مادر زک با او تماس گرفت تا صحت این خبر را جویا شود. اما داستان چیز دیگری بود.

طبق اخبار مووی 21 زک او دچار شکستگی در ناحیه فک شده بود. عضلات صورت اون ملتهب بودند و همین به دلیل صورت او ظاهری جدید پیدا کرده بود. زک همچنان تحت فیزیوتراپی است تا بتواند مشکلات مربوط به شکستگی فک را رفع نماید.

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =