تشویق 14 دقیقه ای برای Blonde اشک آنا د آرماس را سرازیر کرد

آنا د آرماس

فیلم «بلوند» ساخته اندرو دومینیک در اولین نمایش جهانی خود در جشنواره فیلم ونیز 2022 با تشویق گسترده 14 دقیقه ای ایستاده رو به رو شد. آنا د آرماس بازیگر نقش مرلین مونرو در نمایش فیلم اشک می‌ریخت و با سرازیر شدن اشک صورتش می‌درخشید.

قبل از اکران جهانی فیلم، برد پیت که یکی از تهیه کنندگان فیلم است، د آرماس، کارگردان اندرو دومینیک، آدرین برودی و جولیان نیکلسون روی فرش قرمز غوغایی به پا کردند. پیت از آنجایی که در کنفرانس مطبوعاتی فیلم در اوایل روز حضور نداشت. در ونیز ظاهری غافلگیرکننده داشت. دده گاردنر که یکی از تهیه کنندگان «بلوند» نیز هست نیز در این مراسم حضور داشت.

این درام که بر اساس رمانی به همین نام نوشته شده است. یکی از مورد انتظارترین عناوین جشنواره به دلیل انتخاب د آرماس به عنوان نماد هالیوود است. برودی همبازی آنا هم  در زمان تشویق 14 دقیقه ای از شدت خوشحالی و شوق چند قطره اشک ریخت. پیت به وضوح خوشحال بود.

آنا د آرماس

«بلوند» زندگی مونرو را از دوران کودکی ناپایدارش در نقش نورما جین تا رسیدن به اوج و ستاره شدن دوباره به تصویر می کشد. بازیگران مکمل شامل بابی کاناواله، برودی، نیکلسون، خاویر ساموئل و ایوان ویلیامز هستند. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد.

به گزارش مووی 21 قبل از اکران جهانی، «بلوند» به دلیل بازی آنا د آرماس با استقبال تماشاگران سینما در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد. پس از انتشار تریلر رسمی در پایان ماه جولای بینندگان از لهجه د آرماس در فیلم انتقاد کردند. اکثر شکایت ها در مورد بازی د آرماس به این اشاره داشت که او لهجه کوبایی خود را حفظ کرده و صدای نفس گیر مونرو را اجرا نکرده است. اما طرافداران مرلین مونرو علیرغم اینکه در ساخت فیلم نقشی نداشتند از بازی د آرماس دفاع کردند.

آنا د آرماس

بیانیه برای دفاع از آنا

مارک روزن، رئیس بخش سرگرمی در Authentic Brands Group (ABG)، که مالک املاک مرلین مونرو است. گفت: «مرلین مونرو نماد منحصر به فرد هالیوود و فرهنگ پاپ است که از نسل ها و تاریخ فراتر می رود. هر بازیگری که در آن نقش قدم می گذارد می داند که کفش های بزرگی به پا کرده است. تنها بر اساس تریلر، به نظر می‌رسد که آنا د آرماس یک انتخاب عالی برای بازی در این نقش بوده است زیرا او زرق و برق، انسانیت و آسیب‌پذیری مرلین را به تصویر می‌کشد. ما برای دیدن فیلم بسیار هیجان زده هستیم.»

آنا د آرماس قبلاً به تایمز لندن گفته بود که قبل از شروع فیلمبرداری، تقریباً یک سال تمام روی لهجه مونرویی خود برای «بلوند» کار کرده است. این بازیگر گفت: «نه ماه مربیگری لهجه و تمرین و چند جلسه ADR برای من طول کشید تا لهجه درست را اجرا کنم. این یک شکنجه بزرگ بود، خیلی طاقت فرسا.»

نتفلیکس «بلوند» را در 28 سپتامبر به صورت جهانی اکران خواهد کرد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =