چاد استاهلسکی: فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima تکمیل شده و فیلم کاملا به بازی وفادار است

فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima

چاد استاهلسکی تایید کرد که فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima به پایان رسیده است. این کارگردان 55 ساله در حال ساخت یک اقتباس از بازی ویدیویی پلی استیشن است و توضیح داد که با وجود اعتصاب SAG-AFTRA، توسعه فیلم همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 چاد استاهلسکی (کارگردان جان ویک) اعلام کرده که فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima تکمیل شده و فیلم کاملا وفادار به بازی است. طبق بازی، فیلم با بازیگرهای ژاپنی ساخته خواهد شد و حتی شاید زبان فیلم هم ژاپنی باشد.

تأثیرات ژاپنی در فرنچایز «جان ویک» چاد مشهود است و او به دنبال ادای احترام به فیلمساز تأثیرگذار آکیرا کوروساوا در طی صحنه‌ای در «جان ویک: فصل 4» بود.

او توضیح داد: « اولین باری که جان را در اوزاکا می‌بینید. ایستاده در کنار شکوفه‌های گیلاس، باد در حال وزیدن است و جان پشت به دوربین است. موسیقی کوروساوا را دارید که زیر آن با ویولن سل اجرا می شود. این سکانس بی نظیر است. “

فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima

جان ویک5

جو دریک رئیس لاینزگیت فاش کرد که پنجمین فیلم «جان ویک» در حال توسعه است و چاد اعتراف کرد که در صورت ارائه داستان عالی، آماده بازگشت پشت دوربین این فیلم با بازی کیانو ریوز است.

کارگردان گفت: «من به شدت عاشق شخصیت‌ها و دنیایی که ساخته‌ایم هستم.» «آیا می‌خواهم چیزهای دیگری را امتحان کنم؟ بله، اما برای اینکه به طرز وحشیانه‌ای با شما صادق باشم. اگر آنقدر باهوش و خوب بودم که بتوانم راهی برای ادامه داستان پیدا کنم، این کار را می‌ کنم.»

“درست به نظر می رسد پایان دادن به داستانی که من و کیانو هم در قلب و هم در روحمان احساس می کردیم انجام این کار درست است، داستان را به پایان رساندیم. به نظر می رسید این درست ترین کار باشد. اما اگر باز هم شرایط مهیا شود بدون شک کار را ادامه خواهیم داد.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 16 =