کنسرت هری استایلز به دلیل ابتلا آنفولانزا به تعویق افتاد

استایلز

استایلز درباره به تعویق انداختن تاریخ تور آخر هفته در لس آنجلس گفت: «از انجام این کار بسیار متاسفم». هری استایلز بیشتر اجراهای خود را کنسل کرد و گفت: “من درگیر بیماری آنفولانزا هستم و در استراحت به سر می برم.”

پس از تغییر برنامه نمایش جمعه شب (4 نوامبر) در انجمن کیا در لس آنجلس “به دلیل بیماری گروه” استایلز تغییرات بیشتری در برنامه تور خود در روز شنبه ایجاد کرد و توضیح داد که در واقع کسی است که حالش خوب نیست خود من هستم نه گروه.

استایلز

استوری هری در اینستاگرام

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 استایلز روز شنبه در یک استوری اینستاگرام نوشت: «در اواخر برنامه در روز چهارشنبه احساس بیماری کردم و از آن زمان درگیر بیماری آنفولانزا هستم. من تمام تلاشم را کردم تا بتوانم امشب آواز بخوانم. اما اکنون دکتر من را ویزیت کرد و متوجه شدم که امکان اجرای برنامه را ندارم. از این بابت بسیار ناراحتم. در طول 12 سالی که  تور برگزار کردم هیچ گاه مجبور نشدم برنامه هایم را به خاطر ابتلا به بیماری به تعویق بیندازم. خیلی متاسفم که این کار را انجام دادم. اگر می توانستم نمایش را اجرا کنم حتما این کار را انجام می دادم.”

او افزود: «متاسفم که خبر کنسل شدن اجراها خیلی دیر اعلام شد و به زمان نمایش نزدیک بود. زیرا امید داشتم که بتوانم امشب برای شما اجرا داشته باشم. می دانم که چندین نفر از شما برای دیدن نمایش برنامه ریزی کرده اید که به لس آنجلس سفر کنید و این برای من بسیار ارزشمند است.

استایلز گفت که کنسرت های او در 5، 6 و 7 نوامبر به 26، 27 و 29 ژانویه سال 2023 به تعویق افتاده است.

او تا اواسط نوامبر در لس آنجلس خواهد بود. جایی که به عنوان بخشی از تور Love On Tour خود برای یک اقامت کوتاه حضور دارد. تاریخ های باقی مانده لس آنجلس در حال حاضر برای 9، 11، 12، 14 و 15 نوامبر تعیین شده است.

Styles’s Love On Tour در حمایت از Harry’s House او که در جدول بیلبورد 200 قرار دارد. تک آهنگ موفق « As It Was» را به نمایش می گذارد، که به مدت 15 هفته در بیلبورد هات 100 شماره 1 بود.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − یک =