ظاهر جدید جونا هیل پس از اتهامات اخیر همه را شوکه کرد

ظاهر جدید جونا هیل

جونا هیل همیشه یکی از ستاره‌های ساکت‌ هالیوود بوده و ترجیح می‌دهد زندگی خصوصی خود را از دید طرفدارانش پنهان نگه دارد. اما ظاهر جونا هیل باعث واکشن بسیاری از طرفداران شد.

او حتی سعی کرد کاهش وزن خود را کاملاً مخفی نگه داشت و هر زمان که در مصاحبه‌ها از او در مورد آن سؤال می‌شداز پاسخ دادن طفره می رفت. با این حال، هیل نتوانست رسوایی که در زندگی شخصی اش رخ داد را پنهان نگه دارد. زیرا شریک سابقش او را به رفتارهای توهین آمیز در طول رابطه خود متهم کرده است. گفته می‌شود که هیل از رفتارهای قهری و کنترل‌کننده استفاده می‌کند تا سعی کند زندگی همسرش را به او دیکته کند. و برخی از پیام‌های متنی نسبتاً ناخوشایند به عنوان بخشی از اتهامات او منتشر شده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 هیل در این دوره سخت سکوت کرده است. اما پس از اینکه دوست دختر موج‌سوار حرفه‌ای سابقش ادعا کرد جونا او را برای حذف عکس‌های بیکینی از صفحات شبکه های اجتماعی‌اش تحت فشار قرار می‌دهد، در نهایت تصمیم گرفت از خودش دفاع کند.

ظاهر جدید جونا هیل

اولین حضور هیل در میان مردم پس از اتهامات

هیل برای اولین بار به صورت عمومی دیده شد. برخی توانستند جونا هیل را در حال قدم زدن در بعدازظهر یکشنبه ببینند. در حالی که ظاهر جدید جونا هیل کاملاً غیرقابل تشخیص بود. او دچار کاهش وزن عجیبی شده است. موهای مجعدش تراشیده شده بود و خالکوبی هایش در یک تی شرت آبی روشن دیده میشد. هیل به دوربین نگاه کرد و لبخند زد. او شاداب به نظر می رسید.

در روزهای اخیر او همچنین توسط الکسا نیکلاس، ستاره Zoey 101 متهم به تجاوز ج*سی شده است. که ادعا می کند هیل در یک مهمانی زمانی که او فقط 16 سال داشت به زور او را بوسید. چنین ادعاهایی هنوز ثابت نشده است. با این حال نیکولاس همچنین ادعا می کند که جونا او را به سمت دیوار هل داده است.

هیل این اتهامات را رد کرد و به وکلایش دستور داد که این داستان را پیگیری کنند. که آنها با انتشار بیانیه ای در یک سایت مبنی بر اینکه داستان نیکلاس «ساختگی » است. کار خود را انجام دادند.

منبع Marca

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 2 =