کاورهای جدید فیلم Aquaman And The Lost Kingdom در مجله امپایر منتشر شد

کاورهای جدید فیلم Aquaman And The Lost Kingdom

اکنون جیسون موموآ به عنوان پادشاه آتلانتیس بازگشته است. و با کارگردان جیمز وان فیلم Aquaman And The Lost Kingdom  را که دنباله‌ دیگری از این مجموعه است را به تصویر کشیده اند. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کاورهای جدید فیلم Aquaman And The Lost Kingdom در شماره جدید امپایر تصاویر جدیدی از آکوامن را نشان می دهد.

 این بار آرتور مجبور می شود با برادر ناتنی شرور خود اورم (پاتریک ویلسون) متحد شود تا از فاجعه قریب الوقوع جلوگیری کند. دشمن او بلک مانتا (یحیی عبدالمتین دوم) در مسیر جنگ است. بعلاوه آرتور اکنون پدر است و یک نوزاد پسر دارد و رسماً به عنوان پادشاه آتلانتیس ردای خود را به تن کرده و مسئولیت را بر عهده گرفته است.

در یک مصاحبه مهم جدید،وان درباره امپراتوری خود صحبت می کند. اینکه به عنوان یک پدر در فیلم مسئولیت های جدیدی را به عهده دارد. و چالش های جدیدی در مسیر او قرار می گرند.

روی جلد دکه روزنامه فروشی این ماه تصاویری از آکوامن را میبینیم. در کاور اول آکوامن در حال بالا آمدن به سطح جهان است و در کاور دوم آماده شکستن یخ در ماجراجویی بعدی خود است. و در مجله مصاحبه های داستان های بیشتری از این فیلم و شخصیت به چشم می خورد. در ادامه می توانید کاورهای جدید فیلم Aquaman And The Lost Kingdom را مشاهده نمایید.

کاورهای جدید فیلم Aquaman And The Lost Kingdom کاورهای جدید فیلم Aquaman And The Lost Kingdom

منبع Empireonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =