جشن تولد 54 هیو جکمن همراه با همسرش

هیو جکمن

هیو جکمن روز چهارشنبه تولد 54 سالگی خود را در حالی جشن گرفت که یک پیاده روی آرام همراه با همسرش دبورا لی فرنس و سگ شان داشتند.

این زوج دوست داشتنی در حالی که با حیوان خانگی خود قدم می زدند. دست های خود را دور یکدیگر حلقه کردند. بازیگر ولورین با محبت به همسرش خیره شده بود. در حالی که آنها با یکدیگر صحبت می کردند و از آفتاب صبح لذت می بردند.

دب، هنرپیشه و تهیه‌کننده 66 ساله استرالیایی یک کت رنگ شتری روی شانه های خود داشت و در کنار هیو راه می رفت. در همین حال هیو ظاهر اسپرت خود را با یک سویشرت ورزشگاه ایست همپتون و شلوار ورزشی حفظ کرده بود.

 ماه آوریل ستاره ولورین در حالی که بیست و ششمین سالگرد ازدواج خود را جشن می‌گرفتند. در اینستاگرام به همسرش ادای احترام کرد. او نوشت: «امروز 26مین سال ازدواج با همسر خارق‌العاده‌ام را جشن می‌گیرم. هر روز پر از خنده، شادی و تخته نرد است! دب، تو زندگی من را روشن کردی با تمام وجودم دوستت دارم!»

هیو جکمن

ماجرای ازدواج هیو جکمن

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 این زوج در 11 آوریل 1996، تنها یک سال پس از ملاقات در سر صحنه سریال استرالیایی کورلی، ازدواج کردند. هیو قبلا گفته بود که می‌دانست پس از دو هفته آشنایی با دبورا، بقیه عمرش را با او می‌گذراند. آنها دو فرزند خوانده دارند. یک پسر به نام اسکار 21 ساله و یک دختر به نام آوا 16 ساله.

پروژه بعدی هیو درام هیجان انگیز The Son است که در ماه نوامبر اکران می شود. داستان فیلم  به این صورت است هیو از همسر خود جدا شده اما هر دو برای کمک به پسر نوجوان خود که به نظر می رسد در حال عبور از یک بحران روانی است، تلاش می کنند.

فیلم The Son به کارگردانی و نویسندگی مشترک فلوریان زلر بر اساس نمایشنامه Le Fils در سال 2018 ساخته شده است. زلر قبلا برای فیلم پدر در نود و سومین دوره جوایز اسکار برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی شده بود. در حالی که ستاره آن آنتونی هاپکینز برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد. پسر بخشی از یک سه گانه است.

منبع Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =