حسادت جیمی درنان به رابرت پتینسون برای موفقیت در فیلم Twilight

حسادت جیمی درنان به رابرت پتینسون

در مصاحبه ای جدید جیمی درنان از دوستی چندین ساله خود با رابرت پتینسون صحبت گفت. اما حسادت جیمی درنان به رابرت پتینسون اعتراف شوکه کننده ای بود که در میان صحبت ها مطرح شد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جیمی و رابرت که در اواخر دهه 2000 در لندن با هم زندگی می کردند. دوستان دیگری مانند اندرو گارفیلد و ادی ردمین داشتند که در آن زمان به عنوان اعضای گروه رو به رشد شناخته می‌شدند.

از زمانی که این بازیگران در این صنعت به شهرت رسیدند. درباره سال‌های اولیه حرفه خود صحبت کردند و نشان دادند که در عین دوستی با یکدیگر رقابت شدیدی داشتند.

در حال حاضر جیمی ستاره Fifty Shades of Grey با تبلیغ فیلم جدید خود در نتفلیکس یعنی فیلم Heart of Stone مشغول است. اما حسادت جیمی درنان به رابرت پتینسون در زمانی که فیلم های گرگ و میش پخش شد موضوعی بود که جیمی در مصاحبه جدید خود به آن اشاره کرد.

حسادت جیمی درنان به رابرت پتینسون

صحبت های جیمی در مورد رابرت

درنان گفت: «من رابرت را می شناسم. او واقعاً دوست خوبی است. من او را دوست دارم. فکر می‌کنم او یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بازیگران است. من در یک نقطه اولیه شروع کارش کاملا به او حسادت می کردم. ما همه در لندن دوست بودیم و راب توانست خیلی سریع تر از همه ما مشهور شود.»

جیمی به موفقیت یک شبه رابرت پس از بازی در نقش ادوارد کالن در فیلم گرگ و میش در سال 2008 اشاره کرد. فرنچایز پنج قسمتی این فیلم 3.3 میلیارد دلار در سطح جهانی فروخت و راب و بازیگرانش را تبدیل به ستاره های جهانی کرد.

نیازی به گفتن نیست که زمان درخشش جیمی تنها چند سال بعد فرا رسید. زمانی که او در سال 2013 برای بازی در نقش کریستین گری در فرانچایز Fifty Shades of Grey انتخاب شد. که در طول سه فیلم بیش از یک میلیارد دلار درآمد داشت.

و اما ادی و اندرو؟ این دو بازیگر نیز از دوستان خود عقب نماندند. ادی ردمین در طول سال های فعالیت خود جایزه اسکار و بفتا را کسب کرد. اندرو گارفیلد نیز با بازی در نقش مرد عنکبوتی توانست مشهور شود.

منبع Buzzfeednews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =