ساخت لایو اکشن عروسک Polly Pocket با بازی لی‌لی کالینز توسط کمپانی MGM

لایو اکشن عروسک Polly Pocket با بازی لی‌لی کالینز

پس از اینکه «باربی» با کسب درآمد حدوداً 155 میلیون دلاری در ایالات متحده و کانادا و 800 میلیون دلاری در جهان بزرگ‌ترین فیلم سال 2023 شد. کمپانی MGM ساخت لایو اکشن عروسک Polly Pocket با بازی لی‌لی کالینز را برنامه ریزی کرد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 لایو اکشن عروسک Polly Pocket با بازی لی‌لی کالینز در حال ساخت است و لنا دانهام خالق « Girls» نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد. کالینز در این فیلم در نقش عروسک کوچک پلی پاکت به ایفای نقش می پردازد.

رابی برنر، تهیه‌کننده نامزد اسکار گفت که امیدوار است سایر لایو اکشن ها با موضوع عروسک بتوانند به موفقیت بی نظیری مانند باربی دست پیدا کنند. اسباب بازی های زیادی وجود دارند که می‌توانند به فرنچایزهای بی نظیر تبدیل شوند. مانند باربی که پتانسیل ساخت قسمت های بعدی را دارد.

لایو اکشن عروسک Polly Pocket با بازی لی‌لی کالینز

برنر همچنین تایید کرد که فیلمنامه عروسک «پلی پاکت» وجود دارد و افزود که فیلمنامه این لایو اکشن بسیار عالی است

برنر به کالینز و دانهام گفت: «اول از همه بگویم که کالینز و دانهام از افراد مورد علاقه من هستند. “این یک همکاری شگفت انگیز است. دانهام خیلی خوب همکاری می کند. او باورنکردنی است. لی لی هم بسیار باهوش و خاص و بسیار سازنده است. این تیم بی نشیر است. خیلی هیجان زده هستم که سریع تر کار را شروع کنیم.»

Polly Pocket یک خط اسباب‌بازی از عروسک‌ها و لوازم جانبی است که برای اولین بار توسط کریس ویگز در سال 1983 تأسیس و طراحی شد. از سال 1989 توسط Bluebird Toys مجوز گرفت تا زمانی که در سال 1998  توسط Mattel خریداری شد.

منبع latimes

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + نه =