پس از اوپنهایمر کیلین مورفی در نقش کاراکترهای سیگاری بازی نخواهد کرد

کیلین مورفی در نقش کاراکترهای سیگاری

کیلین مورفی گفته است که کشیدن سیگار و پیپ تقلبی در صحنه فیلمبرداری برای اوپنهایمر و پیکی بلایندرز باعث شده او سیگار را کنار بگذارد. این نفرت تا جایی ادامه پیدا کرده که گفته می شود کیلین مورفی در نقش کاراکترهای سیگاری بازی نخواهد کرد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این بازیگر که نقش دانشمند سیگاری زنجیره ای جی رابرت اوپنهایمر را در فیلم آتی کریستوفر نولان یعنی اوپنهایمر و تامی شلبی رهبر گروه پیکی بلایندرز که به شدت سیگاری بود را ایفا کرده است. در مصاحبه ای جدید در مورد بیزاری خود از سیگار صحبت کرده است.

او می گوید: “این سیگارها و پیپ‌های مصنوعی حاوی تنباکو و نیکوتین نیستند. اما همچنان مواد سرطان‌زا و سموم مضر منتشر می‌کنند .”

مورفی به گاردین گفت که سیگار و پیپ چیزی بود که شخصیت اوپنهایمر را کشت.  او ادامه داد: “من سیگارهای تقلبی زیادی برای پیکی و اونهامیر  دود کرده ام.” «شخصیت بعدی من سیگاری نخواهد بود. سیگارها برای مردم خوب نیستند.”

مورفی علاوه بر کشیدن صدها سیگار تقلبی در طول سال‌ها برای نقش‌هایش، گفت که از کاهش وزن برای ایفای نقش اوپنهایمر لاغر لذت نمی‌برد.

کیلین مورفی در نقش کاراکترهای سیگاری

فیلم اوپنهایمر

اوپنهایمر ملقب به “پدر بمب اتمی” یک فیزیکدان نظری بود که به دلیل مشارکت در پروژه منهتن شناخته شد. پروژه تحقیق و توسعه در طول جنگ جهانی دوم در ایالات متحده انجام شد و منجر به ایجاد اولین بمب اتمی شد و تنها بمب‌هایی که تا به امروز در جنگ مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

این بمب‌ها بعداً برای نابودی هیروشیما و ناکازاکی در ژاپن مورد استفاده قرار گرفتند. صدها هزار نفر را کشتند و زندگی‌های بی‌شماری را پس از آن نابود کردند. اگرچه اعتقاد بر این است که پایان جنگ را تسریع کرده است.

فلورنس پیو، امیلی بلانت، مت دیمون، رابرت داونی جونیور، جاش هارتنت، کیسی افلک، رامی ملک و کنت برانا در اوپنهایمر به مورفی پیوستند. این فیلم در تاریخ 21 جولای اکران می شود.

بسیاری از بیندگان به دیدن کیلین مورفی در نقش کاراکترهای سیگاری عادت کرده اند. و شاید بتوان گفت او را بهترین فرد برای بازی در چنین نقش هایی می دانند. باید دید این تغییر رویه چگونه پیش خواهد رفت.

منبع NME

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =