سم ریمی قصد دارد اسپایدرمن 4 با بازی توبی مگوایر را بسازد

اسپایدرمن 4 با بازی توبی مگوایر

با گذشت بیش از 16 سال از اکران سومین فیلم مرد عنکبوتی به نظر می رسد که سم ریمی تصمیم دارد اسپایدرمن 4 با بازی توبی مگوایر بسازد. این خبر توسط توماس هادن چرچ بازیگر مرد شنی در فیلم مرد عنکبوتی 3 گفته شده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 چرچ در یک مصاحبه فاش کرد که “شایعاتی” شنیده است مبنی بر اینکه ریمی می خواهد اسپایدرمن 4 با بازی توبی مگوایر را دوباره زنده کند.

شاید سال‌ها از انتشار Spider-Man 3 گذشته باشد. اما ساخت قسمت چهارم چندان هم دور از ذهن نیست. به هر حال روزی روزگاری در گذشته این فیلم در مرحله پیش تولید بود. اما متأسفانه در نهایت کنار گذاشته شد. ریمی سال گذشته در مصاحبه‌ای با درباره این موضوع با جزئیات بیشتری صحبت کرد و گفت: «سال‌ها پیش فیلم‌نامه‌ای داشتیم و در مراحل پیش‌تولید کار می‌کردیم. اما فقط در همین حد باقی ماند و به پروژه بزرگتری تبدیل نشد.»

اسپایدرمن 4 با بازی توبی مگوایر

ریمی در ادامه گفت: «فکر نمی‌کردم امکان بازگشت توبی وجود داشته باشد. پس از این همه سال و پس از روی کار آمدن بازیگران جدید در نقش مرد عنکبوتی. اما پس از بازگشت توبی به دنیای چندگانه متوجه شدم درست مانند دکتر استرنج همه چیز در حال حاضر امکان پذیر است.» البته این احتمال وجود دارد که چرچ همان زمزمه های شایعاتی را که همه ما شنیده ایم، شنیده باشد. بنابراین نباید اظهارات او را به عنوان تاییدی محکم بر بازگشت مرد عنکبوتی 4 در نظر بگیریم.

منبع Gamingbible

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =