تریلر فیلم You People با بازی جونا هیل

تریلر فیلم You People

تریلر فیلم You People منتشر شد. You People یک فیلم در ژانر کمدی دوستانه و محصول آمریکا است. این فیلم به کارگردانی کنیا باریس ساخته شده که با همکاری جونا هیل نوشته است. گروهی از بازیگران این فیلم شامل ادی مورفی، هیل، جولیا لوئیس دریفوس، لورن لندن، سام جی، مالی گوردون، مایک اپس، نیا لانگ، دیون کول، ریا پرلمن و دیوید دوچوونی هستند.

 

بازیگران

در ژوئن 2021 گزارش شد که جونا هیل در یک فیلم کمدی نتفلیکس به کارگردانی کنیا باریس بر اساس فیلمنامه ای توسط هیل و باریس بازی خواهد کرد. در آگوست 2021، اعلام شد که ادی مورفی در این فیلم بازی خواهد کرد.در سپتامبر 2021، جولیا لوئیس دریفوس، لورن لندن، سم جی و مالی گوردون به بازیگران پیوستند. اکتبر 2021، بازیگران بیشتری از جمله دیوید دوکوونی، نیا لانگ، تراویس بنت، آندریا ساویج، ریا پرلمن، لا لا آنتونی و دیون کول به فیلم پیوستند. در نوامبر 2021، امیلی آرلوک، برایان گرینبرگ، اندرو شولز و جردن فرستمن به بازیگران پیوستند. در نهایت فیلمبرداری در ماه اکتبر 2021 در لس آنجلس آغاز شد.

 

داستان فیلم

یک زوج جدید و خانواده‌هایشان در میان تضادهای فرهنگی، انتظارات اجتماعی و تفاوت‌های نسلی عاشق یکدیگر می شوند و می خواهند ازدواج کنند.

You People قرار است در 27 ژانویه 2023 توسط نتفلیکس منتشر شود.

تریلر فیلم You People:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 5 =