ایوان پیترز؛ میخواستم نقش شخص معمولی را بازی کنم نه جفری دامر

ایوان پیترز

این موضوع به یک میم پرکاربرد در میان طرفداران آنلاین او تبدیل شده است: بگذارید ایوان پیترز یک کار عادی انجام دهد! این بازیگر نقش جفری دامر را در سریال جنایی واقعی جدید نتفلیکس «هیولا: داستان جفری دامر» بازی می‌کند. اما این اولین بازی او برای رایان مورفی نبود. این بازیگر در 9 فصل سریال “داستان ترسناک آمریکایی” ظاهر شده است و نقش قاتلان سریالی و رهبران فرقه های مختلف را در این سریال به تصویر کشیده است. او در «هیولا» نقش قاتل سریالی را بازی می‌کند که حداقل 17 نفر را کشته است. به گزارش هالیوود ریپورتر، در طی مراسمی برای نمایش در تئاتر DGA در لس‌آنجلس در 28 اکتبر، مورفی اعتراف کرد که پیترز می‌خواست برای یک بار هم که شده نقش یک شخص عادی را بازی کند.

ایوان پیترز

اما مورفی 100 نفر را برای این سریال تست کرد و هیچ کدام رضایت او را جلب نکردند. بنابراین او با فیلمنامه سراغ ایوان پیترز رفت. روز بعد پیترز تماس گرفت و گفت: “این خیلی چالش برانگیز است. آنقدر سخت است که باید به نوعی به آن بله بگویم. حتی اگر از آن وحشت دارم.”

نیسی نش بازیگر نقش همسایه پیترز در سریال می گوید من هرگز موفق نشدم که با ایوان پیترز آشنا شوم. زیرا در صحنه فیلمبرداری او به قدری در نقش خود فرو رفته بود که دیگر چیزی از شخصیت واقعی او به جای نمانده بود.

«دامر» از زمانی که در ماه سپتامبر اکران شد در نتفلیکس به یک موفقیت تبدیل شد. اما به دلیل هیجان انگیز کردن داستان های قربانیان نیز مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت. به طور مثال اتهام خانواده قربانیان برای عدم کسب اجازه توسط شبکه تنفلیکس برای ساخت سریال.

 

منبع Popsugar

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 16 =