تریلر انیمیشن Justice League: Warworld با رتبه R

تریلر انیمیشن Justice League: Warworld

تریلر انیمیشن Justice League: Warworld منتشر شد. اکنون آخرین انیمیشن این خط Justice League: Warworld، رتبه R را دریافت کرده است. رتبه‌بندی هیجان‌انگیز بسیار ساده است و تنها دلیل ذکر شده «تعدادی خشونت خونین» است. انیمیشن DCU سیزدهمین فیلم انیمیشن با رتبه R برای این برند است.

هنوز تاریخ تایید شده ای برای اکران Justice League: Warworld وجود ندارد، اما انتظار می رود این فیلم در تابستان امسال اکران شود. می توان حدس زد که فیلم در حوالی کامیک-کان سن دیگو که در پایان ماه جولای اتفاق می افتد می آید. در فیلم Warworld، جنسن آکلس، استانا کاتیک، دارن کریس، آیک آمادی، تروی بیکر، مت بومر و فرانک گریلو به ایفای نقش خواهند پرداخت.

 

داستان انیمیشن

داستان Warworld، لیگ عدالت را در یک سناریوی کمیک کلاسیک از ربوده شدن و انتقال به سیاره ای که به خاطر نبردهای گلادیاتوری اش معروف است، می بینید. بتمن، سوپرمن و واندر وومن باید برای تشکیل یک گروه متحد شوند و کل سیاره را به سوی آزادی هدایت کنند.

در حالی که این فیلم بر اساس هیچ خط داستانی خاصی از دی سی ساخته نشده است، Warworld و Mongal مخوف سنگ بنای اصلی جهان هستند. خارج از کمیک‌ها، این سیاره در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌ها و بازی‌ها از جمله سریال انیمیشنی نمادین لیگ عدالت ظاهر شده است. همچنین، با توجه به اینکه این موضوع حول محور Warworld است. طرفداران دی سی باید انتظار داشته باشند که قهرمانان مورد علاقه ما در نقطه ای از فیلم مجبور به مبارزه با یکدیگر شوند.

تریلر انیمیشن Justice League: Warworld

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شش =