اولین سلفی و بیانیه جرمی رنر بعد از تصادف

بیانیه جرمی رنر بعد از تصادف

اولین سلفی و بیانیه جرمی رنر بعد از تصادف در شبکه های جتماعی منتشر شد. بازیگر انتقام‌جویان یک عکس از خودش روی تخت بیمارستان منتشر کرد و نوشت: «الان خیلی کلافه‌ام و نمی‌توانم تایپ کنم»

اما با گذشت چند روز از حادثه برف روبی حال جزئیات بیشتری از این ماجرا منتشر شده است. بررسی جزئیات بیشتر نشان می‌دهند که جرمی توسط برف‌روب ۶۵۰۰ کیلوگرمی زیر گرفته شد. گفته می شود ماشین برف روب به طور غیرمنتظره شروع به غلتیدن کرده و ستاره انتقام‌جویان را زیر گرفت.

رنر که در وضعیت بحرانی به‌سر می‌برد و در مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود. عکسی از خود روی تخت بیمارستان در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. در کپشن یا در واقع اولین بیانیه جرمی رنر بعد از تصادف نوشته شده بود: «از همه شما به خاطر کلمات محبت آمیزتان متشکرم. «الان خیلی کلافه ام و نمی توانم تایپ کنم. اما من به همه شما عشق میفرستم.»

روز یکشنبه گفته شد که این بازیگر 51 ساله پس از اینکه در خانه خود در نزدیکی Reno نوادا به شدت مجروح شده به بیمارستان منتقل شده است. آسیب دیدگی جرمی رنر بسیار شدید بود و او به دلیل ترومای (آسیب) سینه و جراحات ارتوپدی تحت عمل جراحی قرار گرفت. گفته می شود یکی از همسایه‌های رنر که یک پزشک بود تا رسیدن امدادگران، به پای او یک تورنیکت (رگ بند) بسته بود تا از خونریزی جلوگیری کند.

بیانیه جرمی رنر بعد از تصادف

توضیحات کلانتر در مورد حادثه

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه‌شنبه کلانتر شهرستان واشو گفت که تحقیقات اداره وی نشان داده است که ماشین برف روب رنر با گاوآهن برخورد کرده است.

کلانتر گفت: «آقای رنر برای اینکه بتواند برف روب خود را تعمیر کند نیاز داشت که یک قطعه بسیار بزرگ از تجهیزات برف روب با وزن حداقل 14330 پوند [6500 کیلوگرم] را تعویض کند. او تصمیم گرفت تا برف روب را بکسل کند. اما در این جا PistenBully برف روب به صورت ناگهانی شروع به چرخیدن کرد.

رنر در تلاشی برای جلوگیری از چرخیدن PistenBully، سعی می‌کند روی صندلی راننده بنشیند. اما در این مرحله است که آقای رنر توسط ماشین برف روی زیر گرفته می شود.

کلانتر افزود: این یک “حادثه غم انگیز” بود و گفت که کلانتری در حال بررسی یک نقص مکانیکی احتمالی در برف روب است.

منطقه شمالی نوادا در طول کریسمس و سال جدید کولاک های سنگینی را تجربه کرد و بیش از 10000 نفر از ساکنان شهرستان واشو دچار قطعی برق شدند.

منبع Theguardian

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =