تریلر فیلم The Miracle Club با هنرنمایی مگی اسمیت

تریلر فیلم The Miracle Club

تریلر فیلم The Miracle Club منتشر شد. سونی پکچرز از فیلم کمدی خود با بازیگرانی چون لورا لینی، مگی اسمیت، کتی بیتس و اگنس اوکیسی برای کارگردان نامزد جایزه امی تادیوس اوسالیوان رهبری می‌کنند، رونمایی کرده است.

این فیلم که SPC حقوق آن را در اوایل سال جاری برای ایالات متحده، آمریکای لاتین و مناطق مختلف در آسیای جنوب شرقی و اروپای شرقی به دست آورد. ماه قبل اولین نمایش جهانی خود را در بخش Spotlight Narrative جشنواره ترایبکا خواهد داشت.

 

داستان فیلم

فیلم در سال 1967 اتفاق می‌افتد و داستان سه نسل دوست صمیمی، لیلی (اسمیت)، آیلین (بیتس) و دالی (اوکیسی) از بالیگار، جامعه‌ای سخت‌گیر در دوبلین را دنبال می‌کند که یک رویای وسوسه‌انگیز دارند. برنده یک زیارت به شهر مقدس لورد فرانسه، آن مکان معجزه‌ای که هر ساله میلیون‌ها بازدیدکننده را به خود جلب می‌کند.

اما درست قبل از سفر آنها، دوست قدیمی آنها کریسی (لینی) برای مراسم تشییع جنازه مادرش به بالیگار می رسد و حال و هوای خوب و برنامه های آنها را بهم می ریزد. زنان بلیت ها را تهیه می کنند و راهی سفر می شوند که امیدوارند زندگی آنها را تغییر دهد و کریسی به جای مادرش به آن ملحق می شود. اما زرق و برق و پیچیدگی کریسی، که به تازگی از یک تبعید 40 ساله در ایالات متحده بازگشته است، تنها ویژگی دشوار او نیست. زخم‌های قدیمی در طول مسیر دوباره باز می‌شوند و زنان را مجبور می‌کند با گذشته‌های خود روبرو شوند.

این فیلم قرار است در تاریخ 14 جولای 2023 منتشر شود.

تریلر فیلم The Miracle Club :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نوزده =