جانی دپ در نقش جک اسپارو ظاهر شد

جانی دپ در نقش جک اسپارو

روز یکشنبه کانال یوتیوب “Kraken The Box” که توسط پسری 11 ساله به نام کوری اداره می شود. ویدویی را به اشتراک گذاشت که دپ 59 ساله اخیرا با همکاری بنیاد Make-A-Wish ارسال کرده است. در این کلیپ جانی دپ در نقش جک اسپارو از فرانچایز دزدان دریایی کارائیب ظاهر شد.

جانی دپ در نقش جک اسپارو با لباس، دستمال سر مخصوص و خالکوبی های همیشگی جک ظاهر شد. و گفت: “سروان کوری خیلی متاسفم که تا به حال از پیج شما بازدید نکرده بودم و تمام مطالب را از دست دادم. اما حالا می گویم از اینکه کانال یوتیوب شما را دنبال می کنم خوشحالم و به همه دوستانم می گویم که کانال یوتیوب شما را دنبال کنند.”

طبق اخبار هالیوود مووی 21 حساب YouTube Kori از زمان ایجاد این صفحه در 28 نوامبر 176000 مشترک به دست آورده است که عمدتاً دارای ویدیوهایی با مضمون دزدان دریایی است.

جانی دپ در نقش جک اسپارو

دپ در حالی که دوربین را بوسید برای پایان ویدیو گفت: “برایت بهترین آرزوها را دارم. من طرفدار شماره 1 شما هستم، سروان کوری.”

این منبع می‌گوید کوری یکی از طرفداران جک اسپارو است و «او در طول چندین عمل جراحی قلب و دوره‌های نقاهت بعدی‌اش» همیشه فیلم‌های دزدان دریایی را تماشا می‌کرد.

مادر کوری یک ویدیو جداگانه در یوتیوب با عنوان “متشکرم برای 1000 اشتراک!” را منتشر کرد. او گفت پسرش در زندگی خود دو پیوند قلب انجام داده و در حال حاضر تحت مراقبت های تسکینی است.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =