30 استخوان جرمی رنر در حادثه برف روبی شکسته است

جرمی رنر در حادثه برف روبی

سه هفته پیش جرمی رنر در حادثه برف روبی دچار آسیب شدیدی شد. پس از یک تصادف مرگبار برف روب که او را در وضعیت وخیمی قرار داد، به بیمارستان منتقل شد و دوران نقاهت خود را پشت سر گذاشت. آسیب ها به قدری شدید بود که جرمی را راهی بخش مراقبت های ویژه کرد. حال گفته می شود که حدود 30 استخوان جرمی رنر در حادثه برف روبی شکسته است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 گذراندن دوران نقاهت برای رنر خیلی هم کسالت آور نیست. او مشتاق است که شاد بماند و طرفداران خود را در طول این فرآیند در رسانه های اجتماعی خوشحال می کند.

تصویر جدیدی از جرمی در کنار یک فیزیوتراپیست که روی پایش کار می کند منتشر شده است. در کنار این عکس این پیام وجود داشت: «می‌خواهم از همه برای پیام‌ها و آرزوهای خوبشان تشکر کنم » این 30 استخوان شکسته ترمیم می‌شوند، قوی‌تر می‌شوند، درست مانند عشق و پیوند با خانواده و دوستان.»

جرمی رنر در حادثه برف روبی

پیام دوستان جرمی

کریس ایوانز بازیگر نقش کاپیتان آمریکا / استیو راجرز که همکار جرمی بود این عکس را به اشتراک گذاشت و پاسخ داد: “این یک کار سخت است. آیا کسی گربه برفی (ماشین برف روب) را بررسی کرده است؟.”

رنر بعداً پاسخ داد: “دوستت دارم برادر… من گربه برفی (مایشن برف روب) را بررسی کردم، او به سوخت نیاز دارد”، در کنار یک شکلک خنده.

کریس همسورث بازیگر فیلم ثور نیز حمایت خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: “تو یک دوست قهرمانی! ما تو را دوست داریم.”

جرمی رنر در حادثه برف روبی در روز سال نو پس از له شدن توسط ماشین برف روبی 14000 پوندی هنگام تلاش برای کمک به کسی که در نزدیکی مزرعه او در نوادا در برف گیر کرده بود، به بیمارستان منتقل شد.

وی پس از غلتیدن خودرو و تلاش برای بازگشت به صندلی راننده دچار ضربه شدید قفسه سینه و جراحات ارتوپدی شد.

رنر با هواپیما به بیمارستان منتقل شد و خوشبختانه با وجود آسیب شدید، خدمات اورژانس توانستند او را تثبیت کنند و اکنون او می تواند روی بهبودی تمرکز کند. خانواده اش در تمام مدت کنارش بوده اند.

خواهرش کیم رنر گفت: “ما از پیشرفت او بسیار هیجان زده هستیم. اگر کسی جرمی را بشناسد، او یک مبارز است و به هم نمی ریزد. او در حال شکست دادن تمام سختی ها است.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =