هیچ یک از بازیگران Justice League زک اسنایدر در DCU جیمز گان حضور ندارند

بازیگران Justice League زک اسنایدر

Aquaman and the Lost Kingdom دسامبر امسال DCEU را به پایان می‌رساند. و راه را برای جیمز گان و پیتر سفرن باز می کند تا مسیر خود را در دنیای کمیک‌های DC آغاز کنند. در حالی که خروج هنری کویل و بن افلک از این فرنچایز پس از مدتی تایید شد. اما وضعیت دیگر بازیگران Justice League زک اسنایدر مانند گل گدوت، ازرا میلر و جیسون موموآ ظاهرا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اکنون گزارش جدیدی که به بررسی دنیای پیرامون دنباله فیلم Aquaman می پردازد و میراث تاسف باری که DCEU پشت سر گذاشته است را بررس می کند. مدعی شده است که سه تن از بازیگران Justice League زک اسنایدر ممکن است به عنوان بخشی از برنامه‌های آینده جیمز گان بازگردند. اما نقش های قدیمی خود را تکرار نخواهند کرد. در حالی است که قبلا شایعه شده بود که موموآ در حال مذاکره برای ایفای نقش لوبوس در DCU بوده است. به نظر می رسد برای Miller و Gadot آینده آنها فراتر از دنیای The Flash و Wonder Woman باشد. همچنین در گزارش اعلام شده:

هیچ یک از بازیگران Justice League زک اسنایدر برای «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در سال ۲۰۱۶ و «لیگ عدالت» ۲۰۱۷ انتخاب کرد. از جمله بن افلک، هنری کویل، گل گدوت، ازرا میلر و جیسون موموآ  نقش خود را در فیلم جدید بازی نخواهند کرد.

اگرچه این خبر هنوز تا تایید رسمی خود استودیو دی سی فاصله زیادی دارد. اما این یک پرچم قرمز بزرگ دیگر برای هر کسی است که امیدوار است شاهد بازگشت هر یک از بازیگران قدیمی به نقش های خود در سال های آینده باشد.

بازیگران Justice League زک اسنایدر

برنامه ریزی جیمز گان برای DCU

از زمانی که جیمز گان به عنوان یکی از اعضای تیم جدید برای ساخت و انشتار فاز دمنیای جدید دی سی معرفی شده است. اغلب جزئیات برنامه های خود را برای این فرنچایز از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است. با این حال، این بدان معنا نیست که او به طور کامل به سوالاتی که از سوی بسیاری از طرفداران برای چندین ماه پرسیده شد پاسخ داده باشد.

اگرچه به سرعت بسیاری از شایعات در مورد ستاره های آینده DCU را رد کرد. اما گان هرگز به آینده گل گدوت در نقش Wonder Woman یا ازرا میلر در نقش The Flash اشاره نکرده است. نزدیکترین چیزی که گان به طور قاطعانه اعلام کرد عدم بازگشت گدوت به دنیای جدید دی سی بود. پس از نقل قول از گدوت بود که گفت او در بحث های جالبی درباره Wonder Woman 3 با گان شرکت داشته است. کارگردان خیلی سریع با این ادعا مخالفت کرد و گفت که هیچ صحبتی در مورد بازگشت گدوت به عنوان دایانا پرینس انجام نشده است. اما به نظر می رسد هنوز نمی تواند به طور کامل کلمات “او برنمی گردد” را بیان کند.

بازیگران Justice League زک اسنایدر

بازگشت ازرا میلر

به طور مشابه هم گان و هم سفرن  در مورد شانس تکرار مجدد ازرا میلر در نقش بری آلن صحبت کرده اند. و دیدگاه بسیار بالایی ارائه می دهند که ممکن است این کار امکان پذیر باشد. با این حال هیچ برنامه ای برای حضور فلش در پروژه های اعلام شده تاکنون وجود ندارد. با توجه به آخرین گزارشی که حاکی از آن است که تقاطع شخصیت‌ها بین فرنچایزهای قدیمی و جدید محدود به آماندا والر، بلو بیتلز و برخی دیگر از شخصیت‌های پروژه‌های Gunn’s The Suicide Squad و Peacemaker خواهد بود. شاید طرفداران مجبورند بپذیرند که قسمت دوم Aquaman  در واقع آخرین برگ از کتاب دنیای قدیم دی سی است که باید با آن خداحافظی کنند.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =