هفتاد و پنجمین دوره جوایز امی تا ژانویه 2024 به تعویق افتاد

هفتاد و پنجمین دوره جوایز امی

آکادمی تلویزیون و فاکس به دلیل ادامه اعتصابات بازیگران و هالیوود که مانع از حضور نامزدهای آنها می شود، هفتاد و پنجمین دوره جوایز امی را رسما به تعویق انداختند. هفتاد و پنجمین دوره جوایز امی که در ابتدا قرار بود در 18 سپتامبر برگزار شود. اکنون به دوشنبه 15 ژانویه 2024 در روز مارتین لوتر کینگ جونیور یک هفته پس از جوایز گلدن گلوب به تعویق افتاده است.

تاکنون هیچ پیشرفتی در مورد معاملات مربوط به مذاکرات SAG-AFTRA و WGA با AMPTP صورت نگرفته است. اگر اعتصاب‌های بازیگران و نویسندگان تا سال آینده ادامه داشته باشد. این احتمال وجود دارد که امی، همراه با سایر مراسم اهدای جوایز در اوایل سال آینده باز هم به تعویق بیفتد.

هفتاد و پنجمین دوره جوایز امی

HBO و Netflix بر نامزدهای امی تسلط دارند

فهرست کامل نامزدهای هفتاد و پنجمین دوره جوایز امی در 12 جولای اعلام شد. جایی که مشخص شد HBO و نتفلیکس به ترتیب با 40 و 25 نامزدی در صدر جدول هستند. پیشتاز رده درام Succession و The Last of Us با بیش از 20 نامزدی در مجموع هر کدام از جمله سریال های درام برجسته هستند. سریال به رهبری پدرو پاسکال اولین اقتباس تلویزیونی لایو اکشن از یک بازی ویدیویی است. که برای دسته بندی های اصلی امی در نظر گرفته می شود. در همین حال سریال های دیگری که در مجموع بیش از 10 نامزدی را دریافت کرده اند عبارتند از: تد لاسو، ونزدی، و خانم میزل شگفت انگیز.

در مورد دسته‌های اصلی بازیگری پاسکال با سه نامزدی از جمله بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال‌های درام، بازیگر مهمان برجسته در یک سریال کمدی و راوی برجسته به پر نامزدترین بازیگر لاتین تبار در یک سال تبدیل شده است.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =