فهرست کامل نامزدهای جوایز امی 2023

نامزدهای جوایز امی 2023

فهرست کامل نامزدهای جوایز امی 2023 مربوط به بزرگترین افتخارات در زمینه تلویزیون معرفی شد. « Succession» با 27 نامزدی امی پیشتاز شد. پس از آن « The Last of Us» با 24، « The White Lotus» با 23 و « Ted Lasso» با 21 نامزدی در جایگاه های بعدی قرار دارند.

امسال آکادمی تلویزیون دارای جنبه های تاریک زیادی بود. با توجه به نمایش های کاملاً غم انگیز مانند « Succession »، «The Last of Us »، «Yellowjackets»، « Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story » و « Beef».

مخصوصاً «دامر» که ایوان پیترز به خاطر بازی در این سریال نتفلیکس و بازی در نقش اصلی و قاتل زنجیره ای جایزه های بسیاری را دریافت کرد.

جوایز امی در حال حاضر برای 18 سپتامبر برنامه ریزی شده است. و قرار است در این تاریخ برگزار شود. در ادامه می توانید فهرست را کامل را مشاهده نمایید.

اخبار مرتبط: تریلر سریال The Last of Us

نامزدهای جوایز امی 2023

فهرست کامل نامزدهای جوایز امی 2023 :

بهترین سریال درام

“Andor”

“Better Call Saul”

“The Crown”

“House of the Dragon”

“The Last of Us”

“Succession”

“The White Lotus”

“Yellowjackets”

بهترین سریال کمدی

“Abbott Elementary”

“Barry”

“The Bear”

“Jury Duty”

“The Marvelous Mrs. Maisel”

“Only Murders in the Building”

“Ted Lasso”

“Wednesday”

بهترین مینی سریال

“Beef”

“Dahmer — Monster: The Jeffrey Dahmer Story”

“Daisy Jones & the Six”

“Fleishman Is in Trouble”

“Obi-Wan Kenobi”

بهترین بازیگر مرد در سریال درام

Jeff Bridges, “The Old Man”

Brian Cox, “Succession”

Kieran Culkin, “Succession”

Bob Odenkirk, “Better Call Saul”

Pedro Pascal, “The Last of Us”

Jeremy Strong, “Succession”

بهترین بازیگر زن در سریال درام

Sharon Horgan, “Bad Sisters”

Melanie Lynskey, “Yellowjackets”

Elisabeth Moss, “The Handmaid’s Tale”

Bella Ramsey, “The Last of Us”

Keri Russell, “The Diplomat”

Sarah Snook, “Succession”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال درام

F. Murray Abraham, “The White Lotus”

Nicholas Braun, “Succession”

Michael Imperioli, “The White Lotus”

Theo James, “The White Lotus”

Matthew Macfadyen, “Succession”

Alan Ruck, “Succession”

Will Sharpe, “The White Lotus”

Alexander Skarsgård, “Succession”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال درام

Jennifer Coolidge, “The White Lotus”

Elizabeth Debicki, “The Crown”

Meghann Fahy, “The White Lotus”

Sabrina Impacciatore, “The White Lotus”

Aubrey Plaza, “The White Lotus”

Rhea Seehorn, “Better Call Saul”

J. Smith-Cameron, “Succession”

Simona Tabasco, “The White Lotus”

بهترین بازیگر مرد در سریال کمدی

Bill Hader, “Barry”

Martin Short, “Only Murders in the Building”

Jason Segel, “Shrinking”

Jason Sudeikis, “Ted Lasso”

Jeremy Allen White, “The Bear”

بهترین بازیگر زن در سریال کمدی

Christina Applegate, “Dead to Me”

Rachel Brosnahan, “The Marvelous Mrs. Maisel”

Quinta Brunson, “Abbott Elementary”

Natasha Lyonne, “Poker Face”

Jenna Ortega, “Wednesday”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال کمدی

Alex Borstein, “The Marvelous Mrs. Maisel”

Ayo Edebiri, “The Bear”

Janelle James, “Abbott Elementary”

Sheryl Lee Ralph, “Abbott Elementary”

Juno Temple, “Ted Lasso”

Hannah Waddingham, “Ted Lasso”

Jessica Williams, “Shrinking”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کمدی

Anthony Carrigan, “Barry”

Phil Dunster, “Ted Lasso”

Brett Goldstein, “Ted Lasso”

James Marsden, “Jury Duty”

Ebon Moss-Bachrach, “The Bear”

Tyler James Williams, “Abbott Elementary”

Henry Winkler, “Barry”

بهترین بازیگر مرد در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

Taron Egerton, “Black Bird”

Kumail Nanjiani, “Welcome to Chippendales”

Evan Peters, “Dahmer — Monster: The Jeffrey Dahmer Story”

Daniel Radcliffe, “Weird: The Al Yankovic Story”

Michael Shannon, “George & Tammy”

Steven Yeun, “Beef”

بهترین بازیگر زن در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

Lizzy Caplan, “Fleishman Is in Trouble”

Jessica Chastain, “George & Tammy”

Dominique Fishback, “Swarm”

Kathryn Hahn, “Tiny Beautiful Things”

Riley Keough, “Daisy Jones & the Six”

Ali Wong, “Beef”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

Murray Bartlett, “Welcome To Chippendales”

Paul Walter Hauser, “Black Bird”

Richard Jenkins “Dahmer -Monster: The Jeffrey Dahmer Story”

Joseph Lee, “Beef”

Ray Liotta, “Black Bird”

Young Mazino, “Beef”

Jesse Plemons, “Love & Death”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

Annaleigh Ashford, “Welcome To Chippendales”

Maria Bello, “Beef”

Claire Danes, “Fleishman Is In Trouble”

Juliette Lewis, “Welcome To Chippendales”

Camila Morrone, “Daisy Jones & The Six”

Niecy Nash-Betts, “Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story”

Merritt Wever, “Tiny Beautiful Things”

بهترین مسابقه تلویزیونی یا رئالیتی

“The Amazing Race”

“RuPaul’s Drag Race”

“Survivor”

“Top Chef”

“The Voice”

بهترین برنامه گفت و گو محور

“The Daily Show with Trevor Noah”

“Jimmy Kimmel Live!”

“Late Night With Seth Meyers”

“The Late Show with Stephen Colbert”

“The Problem with Jon Stewart”

منبع CNN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =